پیام تبریک رئیس دانشگاه گلستان به مناسبت روز خبرنگار

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۲ کد : ۷۲۱۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۳۵
دکترفرهاد یغمائی رئیس دانشگاه گلستان به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادرکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،‌ در پیام دکتر یغمائی آمده است: گزارشگرى و خبررسانى، یک حرفه ى با ارزش است.«مقام معظم رهبری» 17 م...
دکترفرهاد یغمائی رئیس دانشگاه گلستان به مناسبت روز خبرنگار پیامی صادرکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،‌ در پیام دکتر یغمائی آمده است:
گزارشگرى و خبررسانى، یک حرفه ى با ارزش است.«مقام معظم رهبری»
17 مرداد روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران متعهد و تلاش گر کشور عزیزمان تبریک می گویم. در حقیقت خبرنگاران تجسم حقیقی امانت، شجاعت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه اند.
خبرنگاران، طلایه داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم هستند، بی شک این عزیزان هستند که با پیروی از فرمایشات رهبر معظم انقلاب با مخابره اخبار خوب، مفید و امید بخش جامعه را زنده و بالنده نگه می دارند.
ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید بزرگوار صارمی و دیگر شهیدان این عرصه مقدس، بر خود وظیفه میدانم به عنوان یکی از خادمین عرصه آموزش و فرهنگ کشور مراتب تقدیر و تشکر خود را از زحمات و تلاش های مخلصانه همه خبرنگاران عزیز که در انعکاس اخبار و دستاوردهای آموزش عالی به ویژه دانشگاه گلستان سعی فراوان دارند، اعلام کنم و دست تمامی اصحاب قلم و رسانه را برای ادامه همکاری های بیشتر و بهتر به گرمی می فشارم.
امید است با توکل به خداوند متعال و در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) در انجام رسالت آگاهی بخشی جامعه یار و همراه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و دولت علم محور تدبیر و امید باشید.