پیام تبریک رئیس دانشگاه گلستان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور

۲۳ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۲۹ کد : ۷۲۱۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۱
دکتر فرهاد یغمایی رئیس دانشگاه گلستان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: تبلور مکتب اسلام در ...
دکتر فرهاد یغمایی رئیس دانشگاه گلستان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: تبلور مکتب اسلام در گستره نظام دانایی، با پشتوانه آموزه ها و تاکید آموزگاران آن مبنی بر فضیلت علم و توصیف آن به بهترین شرف، بزرگترین گنج، چراغ عقل، و قاتل جهل، سندی گویا در اهمیت علم و عالمان در این ساحت معرفتی و منزلتی به شمار می رود.
در آستانه زنگ دانش و رنگ پرسش ،فرهیختگان دانشگاهی را به تمسک و تقید به سه اصل آهنین خرد ورزی « دانش دوستی، شکیبایی و درستکاری از امتیازات صاحبان اندیشه و خرد است.»که از جانب برگزیدگان و سرآمدان دین توصیه شده، جلب می کنم .
در طلیعه بهار معرفت اندوزی، صمیمانه ترین، زیباترین و بهترین درود بیکران خود را نثار عقول فراخ گستر، قدوم فخرآفرین و قلوب مهرآفرین، همراهان و همدلان دانشگاهی خود کرده و هماره آرزوی فرزانگی و فروزندگی را برایتان در سال تحصیلی جدید با هدایت و حمایت سیاست های دولت تدبیر و امید از آفریدگار آمرزگار داشته و دارم.