پیام تبریک رئیس دانشگاه صنعتی کرمانشاه به مناسبت عید سعید فطر

۳۰ تیر ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۷ کد : ۷۱۹۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۲۴
دکتر علی اکبر اختری،  پیام تبریکی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،متن این پیام به شرح ذیل است:ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، این بهترین فرصت خودسازی از میان ما رخت بر می بندد و خو...
دکتر علی اکبر اختری،  پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،متن این پیام به شرح ذیل است:
ماه رمضان، ماه عبادت، ماه نزول قرآن، این بهترین فرصت خودسازی از میان ما رخت بر می بندد و خوشا بر آنان که دستورات خداوند متعال و سفارش های رسول گرامی‌اش را به نحو احسن اطاعت نمودند و گوهر وجودی خویش را از ناپاکی‌ها پیراستند و به زینت ایمان آراستند و توشه ای از تقوا برگرفتند و خود را به خالق خویش نزدیک نمودند.
عید فطر، عید تهذیب نفس با چشمه زلال تسلیم و عبودیت است. عید یک ماه ایستادگی و مقاومت و پایداری و عید مبارزه با هواهای نفسانی است. عید فطرتهای روشن و پاکی است که پس از گذشت یک ماه بندگی، پاداش خود را در قرب الهی  جستجو می کنند.
اینجانب فرارسیدن عید سعید فطر، عید شکرگزاری توفیق عبادت و پیروزی در جهاد اکبر را به پیشگاه حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مسلمین، هموطنان و  جامعه دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض نموده، قبولی طاعات و عبادات همه بندگان مخلص خدا را از درگاه احدیت آرزومندم.