پیام تبریک رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ | ۱۷:۱۴ کد : ۷۱۸۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۱۵
دکترمحمد علی طاهر رئیس دانشگاه شهید باهنرکرمان به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: بیست و هفتم اردیبهشت ماه به عوان رو ...
دکترمحمد علی طاهر رئیس دانشگاه شهید باهنرکرمان به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:
بیست و هفتم اردیبهشت ماه به عوان روز ملی ارتباطات و روابط عمومی در تقویم کشورمان بیانگر اهمیت و جایگاه والای روابط عمومی بوده و در حقیقت فرصت ارزشمندی برای تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‏های صادقانه سخت کوشان عرصه روابط عمومی است. عاشقانی که شبانه روز در ایفای نقش خود تلاش می‏کنند.
خدمات ارزشمند و کوشش خردمندانه دست‏اندرکاران حوزه ارتباطات و روابط عمومی که در جهت ایفای خطیر اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی و تسهیل خدمت رسانی گام بر می‏دارند قابل تقدیر است.
شکی نیست مدیران و کارشناسان روابط عمومی با اطلاع رسانی، اطلاع یابی و انعکاس به موقع مسائل، مشکلات و نیازهای مخاطبان، مدیران را در فرایند مهم تصمیم گیری و تصمیم سازی یاری می‏کنند و ما نیز قدردان این تلاش حرفه‏ای و حساس روابط عمومی‏ها هستیم.
اینجانب ضمن تبریک روز ملی روابط عمومی و ارتباطات به همه مدیران، کارکنان و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه های سراسر کشور، توفیق روز افزون همه این عزیزان را جهت تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست‏های دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق مسئلت می‏کنم.