پیام تبریک رئیس دانشگاه شهرکرد به مناسبت عید نوروز و بهار طبیعت

۲۶ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۰ کد : ۷۱۸۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۵۵
دکتر شایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد با صدور پیامی فرارسیدن عید نوروز و بهار طبیعت را به جامعه دانشگاهی کشور تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن پیام دکتر شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد آ...
دکتر شایان شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد با صدور پیامی فرارسیدن عید نوروز و بهار طبیعت را به جامعه دانشگاهی کشور تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن پیام دکتر شامحمدی رئیس دانشگاه شهرکرد آمده است:
نوروز فرصتی برای بازگشت به خود و انقلاب درون است و با زدودن غبار رذایل از سینه و جان عینیت می‌یابد. این موهبت برای ایرانیان با فصل شکوفایی و بهار آفرینش مقارن شده تا آغاز سال جدید با رویت جمال بی‌انباز خداوند و تحول طبیعت همراه باشد و مجالی برای تعمق در آیات الهی فراهم شود.
خداوند عالم را بی‌نهایت سپاسگزاریم که در سال دولت و ملت، هم‌دلی و هم‌زبانی، اقتدار و پیشرفت نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های ملی و بین المللی به خوبی ثابت کرد که دولت کارگزار مردم و مردم ایران حاکمان اصلی میهن خود هستند.
در سال 94 با لطف و عنایت پروردگار و به پاس همت و تلاش صمیمانه همکاران عزت‌خواه دانشگاه شهرکرد، پیشرفت‌های شایسته ای در این دانشگاه صورت گرفت و زمینه لازم برای ارتقا، اعتلا و سربلندی علمی و معنوی جوانان برومند این مرز و بوم محیا شد که امید است در سال جدید بهره‌گیری از این امکانات نه تنها موجبات پیشرفت دانشگاه در تمامی سطوح را به همراه داشته باشد، بلکه با تحقق رویکرد جدید دانشگاه شهرکرد در عرصه کارآفرینی و پژوهش‌محوری، دین خود به نظام مقدس جمهوری اسلامی را ادا کنیم و در عرصه‌های ملی و بین‌المللی صاحب حرف و مکتب شویم.
اینجانب با تبریک فرارسیدن بهار و هنگامه تجلی مواهب الهی در طبیعت، به محضر مقدس امام زمان (عج)، حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب، شهدای گرانقدر نظام، دانشگاهیان و تمامی ملت شریف ایران ایامی سرشار از توفیقات روز افزون الهی به ویژه برای جامعه دانشگاهی دانشگاه شهرکرد از درگاه خداوند منان مسئلت می‌کنم و از درگاه احدیت می‌خواهم حال ما را نیز به بهترین شکل متحول سازد تا هم‌دل و هم‌صدا برای تقویت عزم ملی و فتح قله‌های رفیع دانش و فناوری‌های نوین و دستیابی به حیات طیبه گام‌های استوار و مستحکمی برداریم