پیام تبریک رئیس دانشگاه جهرم به مناسبت فرارسیدن عید فطر

۱۸ تیر ۱۳۹۵ | ۱۸:۵۲ کد : ۷۱۷۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۹
دکتر مسعود نادریان جهرمی  رئیس دانشگاه در پیامی فرارسیدن عید فطر را به همکاران تبریک گفت.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  متن پیام تبریک دکتر نادریان جهرمی  به شرح ذیل است:ماه رمضان، م...
دکتر مسعود نادریان جهرمی  رئیس دانشگاه در پیامی فرارسیدن عید فطر را به همکاران تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  متن پیام تبریک دکتر نادریان جهرمی  به شرح ذیل است:
ماه رمضان، ماه عبادت، نزول قرآن، ذکرخدا به پایان رسید. خوشا بر آنان که در این ماه مبارک توشه‌ای از تقوی برگرفتند و خانه آخرت خویش را آباد کردند. در مکتب پرفیض ماه رمضان، فطرت انسانی جان گرفته و به صحنه زندگی گام می گذارد و استعدادهای معنوی آدمی را شکوفا می نماید و آن گاه می توان فرد را سعید و نیک بخت نامید.
عید فطر، روزی است که همه مسلمانان جهان در کنار یکدیگر به نماز می ایستند و به عبادت خداوند متعال می پردازند و کام خویش را با حلاوت ذکر او شیرین می کنند. عیدفطر، نمادی از وحدت مسلمانان است؛ وحدتی که سبب ذلت و ناامیدی شیطان و نیز خواری استکبار و دشمنان اسلام می شود.
عید فطر، عید عزت و پایداری و عید صلح و مهرورزی است. عید انسان‌دوستی و کمال‌جویی و عید ظلم ستیزی و عدالت‌‌خواهی است. عید تعاون و نوع دوستی و عید پیام محمد (صل الله علیه و آله و سلم) و روز شرافت و کرامت محمدی (ص) است.
اینجانب، با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان و تبریک عید بزرگ سعید فطر، از خداوند متعال رستگاری و عزت و کرامت همگان را مسئلت می نمایم.