پیام تبریک رئیس دانشگاه جهرم به مناسبت روز خبرنگار

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۴ کد : ۷۱۷۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۴۴
دکتر مسعود نادریان جهرمی رئیس دانشگاه جهرم، با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: هفدهم مردادماه که مصادف با سالروز شهادت شهید محمود ...
دکتر مسعود نادریان جهرمی رئیس دانشگاه جهرم، با صدور پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  در متن این پیام آمده است:
هفدهم مردادماه که مصادف با سالروز شهادت شهید محمود صارمی می‌باشد و روز خبرنگار نامگذاری شده است؛ یادآور حماسه آفرینی‌های آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند.حضور اصحاب رسانه در عرصه‌های مختلف خبررسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات  گوناگون نقش بسزایی در سطح آگاهی و رشد فرهنگ عمومی و تخصصی جامعه ایفاء خواهدکرد. لذا فرصت مغتنمی است که از زحمات بی دریغ اصحاب قلم و یادآوران بیداری و آگاهی تشکر و قدردانی شود.
ضمن عرض تبریک روز خبرنگار و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای عزیز خبرنگار و نکوداشت استادان و پیشکسوتان عرصه اطلاع رسانی و خبر، از تلاش خستگی ناپذیر خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران و همه عزیزانی که در جهت رشد و شکوفایی دانش و آگاهی مردم عزیز و اعتلای کشور، شبانه روز تلاش می‌کنند و بدون توجه به سختی‌های موجود در این عرصه از هیچ تلاشی فرو گذار نکرده و نخواهند کرد، تشکر و قدردانی می‌کنم.
امید است با استعانت و توکل به ذات اقدس احدیت ، در انجام رسالت آگاهی بخشی، شفاف سازی و ارتقای سطح فرهنگی جامعه، بیش از پیش موفق و موید و سرافراز باشید.