پیام تبریک رئیس دانشگاه تفرش به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز

۱۴ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۸ کد : ۷۱۷۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۳۲
دکتر محمد قاسم سحاب رئیس دانشگاه تفرش در پیامی فرا رسیدن عید نوروز و سال نو را تبریک گفت . به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در متن این پیام آمده است : در آغاز سال نو و با فراسیدن نوروز باستانی ...
پیام تبریک رئیس دانشگاه تفرش به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز
دکتر محمد قاسم سحاب  رئیس دانشگاه تفرش در پیامی فرا رسیدن عید نوروز و سال نو را تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در متن این پیام آمده است :
در آغاز سال نو و با فراسیدن نوروز باستانی از پیشگاه خداوند متعال، آن تغییر دهنده دل‌ها و نظرها ، آن گرداننده شب و روز، آن دگرگون کننده روزگار و حال‌ها ،تغییر یافتن حالمان به بهترین حال را مسئلت داشته، فرا رسیدن نوروز 1395و سال جدید را به همه شما هموطنان، دانشگاهیان و بویژه به استادان ،کارکنان و دانشجویان دانشگاه تفرش تبریک عرض می‌کنم.از درگاه کبریایی‌اش برای همگان موفقیت ،شادکامی و آنچه خیر و نیکی است در سالی که پیشروست و در همه ایام خواستارم.
در آغاز سال 1394 ، سال دولت و ملت ، همدلی و هم زبانی اهداف اساسی را در راستای اجرای برنامه استراتژیک توسعه دانشگاه تعیین کرده و در کنار هم، برای نیل به آنها و به سامان کردن هر چه بیشتر امور دانشگاه ، تلاش کردیم.
در ابتدای سال جدید شایسته است صمیمانه از زحمات ارزشمند شما همکاران گرانقدر، دانشجویان عزیز، خیرین و همه کسانی که  قدمی در راه آبادانی دانشگاه تفرش و سرافرازی کشور عزیزمان برداشته اند ، قدردانی کنیم.
اکنون می توانیم به ارزیابی میزان تحقق اهداف تعیین شده در سال گذشته پرداخته، مشکلات و موانع را بشناسیم و با تکیه بر تجارب گذشته و با تأمل بر نتایج تصمیمات و شیوه های اتخاذ شده ، روش ها و روندهای مناسب و کارآمد را با امید و توکل به یاری ایزد منان ادامه داده و به بازنگری در روش های نا کارآمد و نا مناسب و اصلاح و بهبود آنها بپردازیم. به خواست پروردگار متعال و با اتکا بر عزم و ارداه جمعی، در سال جدید محور فعالیت های دانشگاه  تفرش را گسترش فعالیت های پژوهشی و تامین زیر ساخت های لازم  برای تحقق یکی از ماموریت ها و اهداف مهم تعیین شده در برنامه راهبردی آن که رسیدن به جایگاه برتر پژوهشی در سطح استان مرکزی است ، قرار می دهیم.
امیدوارم در سال جدید ، که مقام معظم رهبری با عنایت به شرایط کنونی کشور آن را سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نام نهاده اند، بتوانیم با مدیریت هزینه ها و تامین منابع در آمد بیشتر بر مشکلات اقتصادی فائق آییم و امیدها را نسبت به آینده روشن پیشرو افزوده، گامی در جهت  جلب رضایت خداوند تبارک و تعالی برداریم.