پیام تبریک رئیس دانشگاه تفرش به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

۲۹ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۳ کد : ۷۱۶۹ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۳۹
دکتر محمد قاسم سحاب رئیس دانشگاه تفرش در پیامی آغاز سال تحصیلی را به دانشجویان و دانش‌آموختگان مسیر علم و دانش تبریک گفت.به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:آغاز سال تحصیلی...
دکتر محمد قاسم سحاب رئیس دانشگاه تفرش در پیامی آغاز سال تحصیلی را به دانشجویان و دانش‌آموختگان مسیر علم و دانش تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی  وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:
آغاز سال تحصیلی جدید که امسال مقارن با عید ولایت و امامت، عید سعید غدیر خم می‌باشد، را به عموم دانشگاهیان، دانش‌پژوهان، همکاران و دانشجویان عزیز در دانشگاه تفرش، بویژه دانشجویان جدیدالورود تبریک عرض کرده، از درگاه پروردگار متعال برای ایشان موفقیت و شادکامی خواهانم.
مروری بر تحولات سال گذشته نشان می‌دهد که شما دانشگاهیان دانشگاه تفرش سالی بسیار پرکار وتوأم با موفقیت را پشت سر گذاشته‌اید و توانسته‌اید به بسیاری از اهداف تعیین‌شده در برنامه‌های توسعه دانشگاه در حوزه‌های مختلف آموزشی، پژوهشی، دانشجویی، فرهنگی، عمرانی و سایر حوزه‌های فعالیت دانشگاه دست‌یابید.
در آغاز سال تحصیلی جدید ضمن سپاسگزاری و قدردانی از زحمات شما عزیزان از درگاه خداوند متعال توفیقات بیش‌ازپیش شمارا خواستارم و امیدوارم با تکیه‌بر موفقیت‌های گذشته وامید دوچندان به آینده و با اطمینان به یاری خداوند متعال، در سال تحصیلی جدید باهمت والای خود همچون گذشته در مسیر آبادانی و پیشرفت کشور و دانشگاه گام بردارید.