پیام تبریک رئیس دانشگاه ایلام به مناسبت آغاز سال تحصیلی 95-94

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۰ کد : ۷۱۵۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۵۶
دکتر محمد علی‌اکبری رئیس دانشگاه ایلام به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیام تبریکی خطاب به دانشجویان و جامعه دانشگاهی صادر کرد . به گزارش روابط عمومی دانشگاه، متن کامل این پیام بدین شرح است : خدای را شاک...
پیام تبریک رئیس دانشگاه ایلام به مناسبت آغاز سال تحصیلی 95-94
دکتر محمد علی‌اکبری رئیس دانشگاه ایلام به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیام تبریکی خطاب به دانشجویان و جامعه دانشگاهی صادر کرد .
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، متن کامل این پیام بدین شرح است :
خدای را شاکریم که دیگربار توفیق ورود به فصل مهرِ دانش و فرزانگی را یافتیم. تقارنِ بهار دانش و تعلیم و تربیت با هفتۀ دفاع مقدس را به فال نیک می‌گیریم و خاطرۀ شجاعت و فداکاریِ فرزندان غیور و عزتمند ایران زمین را پاس می‌داریم. اینک در آستانۀ سومین سال فعالیت دولتِ «تدبیر و امید» که طلیعۀ آن مزیّن به «همدلی و همزبانیِ دولت و ملت» است و برگی نو از از شادابی و شکوفاییِ دانشگاه ورق می‌خورد، فرصت را مغتنم شمرده و حضور مجدد و مبارک یکایک دانشجویان، بویژه دانشجویان ورودی جدید در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان ایلام را صمیمانه خیر مقدم و شادباش عرض می کنم.
دانشگاه ایلام به عنوان نماد آموزش عالی استان، بر نقش خطیر، اساسی و ارزشمند خود در اعتلای فضای علمی، فرهنگی و اجتماعیِ جامعه واقف است و مصمّم است که با همّت و تلاشِ صادقانه و مسئولانۀ تمامی دانشجویان عزیز، اساتید بزرگوار و کارکنان شریف به رسالت دانشگاه در عرصۀ پیشتازی علمی، قانونمداری، پاسخگویی، مأموریت‌گرایی، اخلاق مداری، خلّاقیت و کارآفرینی جامۀ عمل بپوشاند.
اینجانب به نوبۀ خویش امیدوارم در سال تحصیلی جدید، دانشجویان عزیز با تکیه بر توانمندی‌ها و استعدادهای خود و با استفاده از ظرفیت‌های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با اساتید، مدیران، کارشناسان و کارکنان دانشگاه در محیطی پرنشاط به فعالیت علمی بپردازند و حضور حقیقی و تأثیرگذار خود را در عرصه‌های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات برسانند.
مدیریت دانشگاه ایلام با استعانت از خدای مهربان خواهد کوشید تا با تکیه بر ایمان و علم و با مشی اعتدال‌گرایی، چراغ امید به زندگی، دانایی و توانایی را همچنان روشن نگه دارد و از هیچ قدمی برای خلقِ بستری مناسب در مسیر شکوفایی استعدادهای جوانان این مرز و بومِ گهربار دریغ نورزد و اطمینان واثق داریم که در این وادی دشوار، نقد و نظرِ مشفقانۀ همۀ دوستداران رشد و اعتلای ایران اسلامی راهگشا خواهد بود. بار دیگر از درگاه الهی برای تمامی دانشگاهیان و عموم فرهنگیان و فرهیختگان عزیز، موفقیت، بهروزی، نیک‌فرجامی را در سال تحصیلی جدید آرزو می‌کنم.