پیام تبریک رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی به مناسبت دهه مبارک فجر

۱۴ بهمن ۱۳۹۳ | ۰۹:۲۵ کد : ۷۱۴۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۹۶
دکتر سید محمدمهدی هادوی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی به مناسبت دهه مبارک فجر پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: سی و شش سال پیش موسم آزادی ایران از زنجیر استک...
دکتر سید محمدمهدی هادوی رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی به مناسبت دهه مبارک فجر پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است:
سی و شش سال پیش موسم آزادی ایران از زنجیر استکبار و استعمار و استحمار فرا رسید و مردی از سلاله رسول الله(ص)، شیواترین انقلاب تاریخ را با تکیه بر ایمان خودش و اتفاق مردمانش رقم زد؛ بهمن ۵۷ اگر تاریخ‌ساز شد به‌واسطه دم مسیحایی پیری فرزانه، رهبری آگاه و سیاستمداری اخلاق‌مدار بود که امام و پیشوا و مقتدای یک امت شد و امروز نیز به رغم عروج ملکوتی‌اش، راه و طریقش کماکان با هدایت و رهبری اندیشمندانه حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مد ظله العالی) باقی‌است.
 با پیروزی انقلاب اسلامی تحول عظیمی در عرصه های اجتماعی، فرهنگی و علمی صورت گرفت و در این راه دستاوردهای شگرفی پدید آمد به طوری که پس از سی و اندی سال از پیروزی انقلاب اسلامی نام ایران در حوزه های علمی بلندآوازه شد و مقام بالا و رتبه والایی در سطح بین المللی بدست آورد و این دستاوردی است که باید برای آن خدا را شاکر باشیم.
سی و شش سال پیش آستین ها را بالا زدیم و طرحی نو در انداختیم، اکنون سه دهه و اندی از آن آغاز نو می گذرد و در این مدت اراده ملت ایران در برابر سنگ اندازی های زورگویان استوارتر گشت. در این مدت گامهای بلند و با شکوه برداشته ایم و به کشوری با سطح توسعه انسانی بالا ارتقا یافته ایم، زیر ساخت های فیزیکی و فکری خوبی در کشور ایجاد و سازه های مادی و معنوی مستحکمی نهاده شده است ملت ما در عرصه های علمی پس از انقلاب اسلامی پیروز و سرفراز شد و در کنار این سرفرازی و پیروزی نام بلند ایران در بسیاری از عرصه های علمی در میان کشورهای پیشرفته قرار گرفت.
ما اعضای پژوهشگاه مواد و انرژی نیز همچنان خستگی ناپذیر قلم و قدم بر می-داریم تا بر خرمن دستاوردهای انقلاب بیافزاییم. هم اکنون نوبت ماست تا با دست مایه علمی در پیشرفت کشور عزیزمان نقش آفرین باشیم و ثروت عظیمی را از راه تبدیل علم به فناوری برای کشور به ارمغان داشته باشیم.