پیام تبریک رئیس دانشگاه جیرفت به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

۲۵ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۱۲ کد : ۷۱۳۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۸۵
دکترناصر برومند رئیس دانشگاه جیرفت به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیام تبریکی خطاب به اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت غلوم، متن این پیام بدین شرح است: دانشجو...
دکترناصر برومند رئیس دانشگاه جیرفت به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیام تبریکی خطاب به اساتید، کارکنان و دانشجویان این دانشگاه صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت غلوم، متن این پیام بدین شرح است:
دانشجویان عزیز ، استادان معزز و همکاران گرامی
قسم به قلم و آنچه می نویسد و سپاس صاحب آنرا که به بشر قدرت تفکر و اندیشه عنایت فرمود و زمینه پیشرفت و تعالی او را فراهم نمود.
بار دیگر فصلی از راه رسید و صحیفه نورانی دانش با انگشت تکاپو و تلاش دانشجویان و صاحبان کسب علم و کمال ورق خورد و ملائک بال خود را برای حضور آنان گسترانیده و خداوند توفیق خدمت رسانی را به تنی چند از بندگان خوب خود عنایت فرموده است.
آغار سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه جیرفت  و به ویژه دانشجویان جدید الورود که برای نخستین بار به محیط مقدس دانشگاه گام نهاده اند صمیمانه تبریک گفته و انشاالله اراده خویش را در جهت پیشرفت و بالندگی در عرصه های علم و معرفت استوار نموده و ثابت قدم در جهت فراگیری علم و دانش همت خویش را به کار بسته و خود را مجهز به سلاح تقوا و پایداری نموده تا بتوانید در سالیان پس از دانشگاه چرخهای علمی و مدیریتی میهن عزیزمان ایران اسلامی را به نحو مطلوب بچرخانید.
جایگاه دانشگاه به عنوان نهاد رفیع فرهنگی، آموزشی و کانون تفکر و جوشش فکری در جامعه، مشارکت نخبگان و دانشگاهیان عزیز را در زمینه های مختلف می طلبد که در راستای ارتقای سطح معنوی، اخلاقی و فرهنگی و نیز استفاده بهینه از ظرفیت های علمی، هنری و اجتماعی دانشجویان برنامه ریزی نموده و در این راه بر تک تک اعضای جامعه دانشگاهی است که با مدیریت جهادی و عزم ملی در جهت تحقق اهداف نامگذاری امسال از سوی مقام معظم مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در مسیر رونق و شکوفایی چرخه های تولید علم و دانش با شتاب بیشتری حرکت کرده و در پرتوی سیاست ها و برنامه های دولت اعتدال و تدبیر با آینده ای روشن چرخه های علمی و مدیریتی میهن عزیزمان ایران اسلامی را به نحو مطلوب به پیش ببرند.
در پایان با استعانت از خدای متعال برای همگان ، دستیابی به مدارج عالی علمی، تواًم با موفقیت، بهروزی و سعادت را از درگاه خداوند متعال آرزو می نمایم.