پیام تبریک رئیس دانشگاه ولایت به مناسبت آغاز سال تحصیلی 95-94

۳۱ شهریور ۱۳۹۴ | ۱۵:۰۱ کد : ۷۱۲۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۲۳
دکتر رضایی رئیس دانشگاه ولایت به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیام تبریکی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،متن پیام  دکتر رضایی به شرح ذیل می باشد. آغار سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دان...
دکتر رضایی رئیس دانشگاه ولایت به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،متن پیام  دکتر رضایی به شرح ذیل می باشد.
آغار سال تحصیلی و شروع دلنشین درس و دانشگاه را به جامعه دانشگاهی و دانشجویان عزیز دانشگاه ولایت  و بویژه دانشجویان جدید الورود که برای نخستین بار به محیط مقدس دانشگاه گام نهاده اند صمیمانه تبریک گفته و انشاالله اراده خویش را در جهت پیشرفت و بالندگی در عرصه های علم و معرفت استوار نموده ، راسخ و ثابت قدم در جهت فراگیری علم و دانش همت خویش را به کار بسته و خود را مجهز به سلاح تقوا و پایدارنمایید.
مقارن شدن شروع سال تحصیلی با هفته شکوهمند « دفاع مقدس» تقارنی نیکوست که فضای دانشگاه را به یاد و خاطره شهیدان، متبرک ساخته و پاسداری از حرمت خون شهیدان را در « سنگر دانشگاه » یادآور عصاره های پاک انقلاب می نماید و ما نیز با گرامیداشت هفته دفاع مقدس با آرمان های امام راحل (ره) و شهدا تجدید میثاق نموده و همواره پیروی از منویات  رهبر انقلاب را سر لوحه زندگی خود قرار می دهیم تا بتوانیم تحولی بنیادین در حوزه تعلیم و تربیت ایجاد نموده و آرمان های بلند انقلاب اسلامی در قالب دانشگاه محقق سازیم.
 امید است مدیران و اساتید ارجمند، پرتلاش و متعهد دانشگاه، همچون گذشته بستر مناسب را برای ارائه خدمات آموزشی و پژوهشی به دانشجویان عزیز فراهم آورند.