پیام تبریک رئیس دانشگاه صنعتی قم به مناسبت آغاز سال جدید

۱۴ فروردین ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۵ کد : ۷۱۲۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۰۴
دکتر خوشنویسان ، رئیس دانشگاه صنعتی قم به مناسبت آغاز سال جدید پیامی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم  ، متن پیام دکتر خوشنویسان بدین شرح است:اینک سال 1394 به پایان رسید و بهار 1395 با تم...
دکتر خوشنویسان ، رئیس دانشگاه صنعتی قم به مناسبت آغاز سال جدید پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم  ، متن پیام دکتر خوشنویسان بدین شرح است:
اینک سال 1394 به پایان رسید و بهار 1395 با تمام زیبایی در حال جلوه گری است، ضمن تبریک سال نو، ان شاء الله در سال جدید ما هم با نو شدن طبیعت فصل نویی را برای زندگی مان آغاز کنیم .
سال گذشته برای مردم شریف و شهید پرور ایران اسلامی سال پر فراز و نشیبی بود. سالی پر از تلخی ها و شیرینی ها. سالی پر از تهدیدها و فرصت ها. سالی که با همدلی و همزبانی دولت و ملت ، بار دیگر اقتدار و عظمت ایران اسلامی بر دوستان و دشمنان به اثبات رسید. در سال جدید افق های روشنی پیش رو است چرا که با هوشیاری دولت و حمایت و هم دلی ملت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با حرکت چرخ های صنعتی و حمایت از تولیدات داخلی ، می توانیم شاهد پیشرفت همه جانبه ایران اسلامی باشیم.
امیدوارم سال 1395 سالی که به فرموده مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) به نام سال " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل " نام گذاری شده است، سالی سرشار از خودشکوفایی، خیر و برکت برای تمامی هموطنان به ویژه قشر جوان و دانشگاهی باشد.