پیام سرپرست دانشگاه مازندران به مناسبت روز خبرنگار

۱۴ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۱ کد : ۷۰۹۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۹۶
دکتر فخرالدین اصغری آق مشهدیی سرپرست دانشگاه مازندران در آستانه فرارسیدن روز خبرنگار، این روز را به اصحاب رسانه و فعالان عرصه اطلاع رسانی کشور تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، ...
دکتر فخرالدین اصغری آق مشهدیی سرپرست دانشگاه مازندران در آستانه  فرارسیدن روز خبرنگار، این روز را به اصحاب رسانه و فعالان عرصه اطلاع رسانی کشور تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  در متن پیام تبریک سرپرست دانشگاه مازندران آمده است: خبرنگاران، پیشتازان عرصه آگاهی و عامل تاثیرگذار حضور بالنده و اثربخش ملت قهرمان ایران در صحنه های سرنوشت ساز هستند از این رو گرامی داشت روز خبرنگار یعنی ارج نهادن به آگاهی و دانایی.
بی تردید حرفه ارزشمند خبرنگاری، شغلی شریف و ارجمند در عرصه ارتباطات است و نگارندگان متین و خستگی‌ناپذیرِ خبر، بمانند پروانه‌ای جسور، خود را بر آتش شمع حوادث روزگار می‌زنند و این آزادگی و شجاعت، رمز محبوب شدن این بلندهمتان راست قامت است.
17 مردادماه، فرصت بسیار ارزشمندی است تا از مجاهدت های زنان و مردانی که با هدف تقویت "جان" جامعه، پرچم " آگاهی بخشی " را بر دوش کشیده و بی ادعا وجود خویش را چراغ راه جامعه کرده اند، یاد کنیم و با تاکید بر رسالت سترگ و خطیر جامعه رسانه ای کشور، به مقام والای آنان و تمامی شهیدان والامقام این عرصه، ادای احترام کنیم.
اینجانب ضمن تاکید بر بهره‌مندی بیشتر از ظرفیت اصحاب رسانه‌ها، در جهت اطلاع‌رسانی اخبار، برنامه‌ها و فعالیت های گسترده دانشگاه مازندران، از تعامل سازنده رسانه ها با روابط عمومی دانشگاه مازندران و انعکاس مطلوب و شایسته اخبار دانشگاه در رسانه های گروهی، قدردانی کرده، امیدوارم بیش از گذشته زمینه تشریک مساعی بین اصحاب رسانه های گروهی و جامعه دانشگاهی فراهم شود.
در پایان با گرامی داشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی و سایر شهیدان عرصه خبررسانی، روز خبرنگار را به جامعه رسانه‌ای کشور تبریک می‌گویم و برای تمامی طلایه داران اطلاع رسانی، توفیق روزافزون در راستای رشد و تعالی فرهنگ جامعه را از خداوند منان خواستارم.