پیام رییس دانشگاه بناب به مناسبت فرارسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۶:۳۰ کد : ۷۰۸۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۵۱
دکتر مجتبی عباسیان، رییس دانشگاه بناب، در پیامی سی و هفتمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی ودهه فجر را به جامعه بزرگ دانشگاهی کشور و مردم شریف ایران زمین تبریک گفت .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،متن کا...
پیام رییس دانشگاه بناب به مناسبت فرارسیدن سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی
دکتر مجتبی عباسیان، رییس دانشگاه بناب، در پیامی سی و هفتمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی ودهه فجر را به جامعه بزرگ دانشگاهی کشور و مردم شریف ایران زمین تبریک گفت .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ،متن کامل این پیام  به این شرح است:
سی و هفتمین بهار انقلاب شکوهمند اسلامی یادآور مسئولیتی است که بر دوش خود احساس می کنیم؛ اکنون که سی و هفت سال از آن حادثه تاریخی و جاودانه می‌گذرد، مردم غیور و ولایت مدار ایران اسلامی همانند کوهی استوار و باصلابت، در پیروی از ولی امر زمان خود، در برابر همه ناملایمات و فشارهای بین‌المللی ایستاده‌اند و در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی از هیچ ایثار و گذشتی دریغ نمی‌ورزند و با بصیرتی مثال زدنی، تفکری روشن و اراده‌ای پولادین، به میثاق خود با آرمان‌های والای نظام اسلامی پایبند و استوارند.
در این ایام مبارک جا دارد لغو تحریم های ظالمانه علیه ایران اسلامی و فرجام مقتدرانه برجام، که ناشی از تدابیر و رهنمودهای هوشمندانه مقام عظمای ولایت و استقامت و هوشیاری دولت تدبیر و امید و مقاومت و صبر ملت شهید پرور ایران اسلامی را تبریک بگوئیم.
اینجانب این ایام مبارک را خدمت همه استادان، کارکنان و دانشجویان عزیز تبریک عرض نموده و همه اقشارمختلف ودلسوزان ایران اسلامی را به حضور پرشور در راهپیمایی عظیم 22 بهمن، دعوت می کنم. در این روز مبارک دست در دست آحاد ملت، تحت رهبری مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) حماسه ای دیگر را در برابر دشمنان اسلام و قرآن رقم زده و در پاسداری از آرمان های بزرگ امام عزیز و خون پاک و مطهر شهیدان از بذل هیچ چیز دریغ نخواهیم ورزید و با توکل به خداوند متعال، پرچم خونرنگ این نظام مقدس را به صاحب اصلی اش حضرت بقیه ا… اعظم (عج) خواهیم سپرد.


( ۱ )