پیام رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به مناسبت آغاز سال تحصیلی 94-93

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۹ کد : ۷۰۸۲ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۲۱
دکتر حسن ولی زاده سرپرست دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به مناسبت آغاز سال تحصیلی 94-93 پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: فرا رسیدن بهار علم و دانش را مغتنم شمرده ...
دکتر حسن ولی زاده سرپرست دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به مناسبت آغاز سال تحصیلی 94-93 پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: فرا رسیدن بهار علم و دانش را مغتنم شمرده و حضور پربرکت، صمیمی و ارزشمند یکایک دانشجویان را در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان خیر مقدم عرض کزده و امیدوارم دانشجویان عزیز در سال تحصیلی پیش رو، با تکیه بر ظرفیت های علمی و استعدادهای خویش و با بهره گیری از امکانات علمی و پژوهشی دانشگاه، همگام با اساتید، مدیران، کارشناسان و کارکنان دانشگاه در محیطی پویا و پرنشاط به فعالیت علمی و پژوهشی و فرهنگی بپردازند.
امید است شما دانشجویان عزیز در آغاز سال تحصیلی با اتکال به خداوند متعال و با تأسی به رهنمود های مقام عظمای ولایت، استوارتر و با نشاط تر از قبل در رسیدن به مدارج عالی علمی و معنوی، در مسیر ارزشمند تولید علم و دانش با شتاب بیشتری حرکت کرده و در آینده ای روشن، چرخه های علمی و مدیریتی میهن عزیزمان، ایران اسلامی را به نحو مطلوب به پیش ببرید.
بدون شک شما دانشجویان آینده ساز جامعه هستید. به این منظور تلاش مبتنی بر علم و آگاهی،توام با تدبیر، دانایی و امید باید سرلوحه شما عزیزان در انجام فعالیت های آموزشی، پژوهشی و پشتیبانی قرار گیرد. و در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید؛ می بایست روحیه علم محوری بر جامعه مسلط شود که لازمه این مهم تلاش و کوشش شما عزیزان در دانشگاه و بسط افق های علمی کشور می باشد.دست همه همکاران و دانشجویان را در این حرکت فراگیر به گرمی فشرده  و از خداوند بزرگ می خواهم به همه ما توفیق خدمتگزاری هر چه بهتر برای دانشگاهیان گرانقدر عطا فرماید.
اکنون نهال نوپای دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در بیست و پنجمین سال فعالیت خود در سایه تلاش های دانشجویان عزیز، اساتید ارجمند، کارکنان زحمتکش و مدیران شایسته و دلسوز و با حمایت های مسئولان استانی و کشوری به درختی تنومند و ثمربخش تبدیل شده است.امابا وجود توانمندی ها و قابلیت‌های نهفته دانشگاه، انتظارات جامعه بسی فراتر از جایگاه فعلی دانشگاه است.
امیدواریم با همدلی و همت و تلاش شما عزیزان، در آینده ای نزدیک، دانشگاه را با کسب رتبه های برجسته ملی و بین المللی به جایگاه اصلی و مورد انتظار ارتقا دهیم.