پیام رئیس دانشگاه قم به مناسبت سال جدید

۱۷ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۵ کد : ۷۰۷۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۴۹
حجت الاسلام و المسلمین دکترعسکردیربازرئیس دانشگاه قم با صدور پیامی سال جدید را به همه جامعه دانشگاهی تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپیام حجت الاسلام و المسلمین دکتردیرباز آمده است : حلول...
حجت الاسلام و المسلمین دکترعسکردیربازرئیس دانشگاه قم با صدور پیامی سال جدید را به همه جامعه دانشگاهی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپیام حجت الاسلام و المسلمین دکتردیرباز آمده است :
حلول سال یکهزار و سیصد ونود و چهار، سال "دولت، ملت، همدلی و همزبانی" را به همه مردم ایران اسلامی و ایثارگران، بویژه همه جامعه دانشگاهی و خانواده های وی تبریک  عرض می نمایم.
بهار فصل رویش و نو شدن است و طبیعت به فرمان خدای  متعال جامعه نو می پوشد و انسان هم که  برترین مخلوق خدا و جانشین اوست شایسته است که درسال جدید به سوی فضیلت های الهی گام های بلندی بردارد.
بهارامسال با نام یاس نیلی رسول اعظم(صلی الله علیه و آله)، حضرت زهرا(سلام الله علیها) برکت و حلاوت خاص یافته است. ما هم سلام و درود خالصانه خود را به محضر حضرت صدیقه طاهره(سلام الله علیها) تقدیم می کنیم و از خدای متعال می خواهیم تمام لحظات عمر ما را سرشار از محبت و برکت و عنایت ایشان بفرماید.
امید آن که درسال جدید که ازسوی رهبر معظم  انقلاب به نام سال "دولت، ملت، همدلی و هم زبانی" نام گذاری شده است دولت و ملت درکنار هم بتوانند آرزوهای بزرگ نظام  اسلامی را جامه عمل بپوشانند.
درپایان ضمن دعا برای تعجیل در فرج مقدس حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و علو درجات برای روح بلند امام راحل و شهدای اسلام و مغفرت درگذشتگان، از درگاه خداوند متعال برای رهبرمعظم انقلاب اسلامی و همه ملت ایران به وِیژه همه همکارانم در دانشگاه قم طلب سعادت و سلامت می کنم.