پیام دانشگاه ملایر در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در حمله به نوار غزه

۱۴ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۶ کد : ۷۰۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۰۵
دانشگاه ملایر در محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی در غزه پیامی صادر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم متن این پیام بدین شرح است:جهان اسلام با کنار گذاشتن اختلافات، از همه توان خود ب...
 دانشگاه ملایر در محکومیت جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی در غزه پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم متن این پیام بدین شرح است:
جهان اسلام با کنار گذاشتن اختلافات، از همه توان خود برای تأمین نیازهای مردم غزه استفاده کند و ضمن مقابله با جنایات بی شرمانه صهیونیست ها، از حامیان آنها بویژه آمریکا و انگلیس، تنفر و برائت جوید.
این روزها افکار عمومی جهان باز هم شاهد وحشیانه ترین جنایات رژیم سفاک صهیونیستی در حمله به زنان و کودکان بی دفاع غزه هستند و حمله به مساجد، منازل و مدارس سازمان ملل تنها گوشه ای از جنایات این رژیم ساختگی است که خوی وحشی‌گری و تجاوزگری این رژیم را به جهانیان نمایان کرد.
بر کسی پوشیده نیست که این حملات اقدامی کاملا عمدی و سازمان یافته است و مصداق بارز نسل کشی و جنایت علیه بشریت می شود و کمترین انتظار از مدعیان همیشگی حقوق بشر محکومیت این اقدامات و محاکمه عاملان آن است، در حالیکه آنچه مشاهده می شود حمایت و سکوت آنهاست.
اما آنچه در مورد حوادث غزه باید به آن اشاره کرد مقاومت فراتر از تصور مردم غزه است تا آنجا که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این مورد فرمودند: این مقاومتِ فراتر از تصور، نشان دهنده قدرت ایستادگی انسان و قدرت مقاومت یک ملت است و سرانجام نیز همین مردم به توفیق و به اذن الهی بر دشمن خود پیروز خواهند شد.
دانشگاهیان دانشگاه ملایر ضمن محکوم کردن جنایات رژیم سفاک صهیونیستی، حمایت همه جانبه خود را از مقاومت مردم فلسطین اعلام می کنند وآمادگی کامل خود را جهت هر گونه کمک به مردم غزه اعلام می کنند و اعتقاد دارند همانطور که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند تنها راهبرد مبارزه با این رژیم، گزینه مقاومت است .