پیام تبریک رئیس دانشگاه کاشان به مناسبت روز خبرنگار

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۴ کد : ۷۰۵۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۴۱
دکترعباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپیام دکتر زراعت آمده است: هفدهم مردادماه در تقویم ایران اسلامی به نام تلاش گران و زحمت کش...
دکترعباس زراعت رئیس دانشگاه کاشان به مناسبت روز خبرنگار پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپیام دکتر زراعت آمده است:
هفدهم مردادماه در تقویم ایران اسلامی به نام تلاش گران و زحمت کشانی مزین گشته‌ است که با قلم و بیان شیوای خویش در نشر و بازگویی حقایق و واقعیات، به پیش قراولان و پرچم داران مسیر روشن آگاهی و اطلاع‌رسانی جامعه تبدیل گشته‌اند، خبرنگارانی که با تعهد خالصانه خویش همچون گذشته صادقانه در راه خبررسانی گام برمی‌دارند.
بی شک، لازمه توسعه همه جانبه در هر کشوری اطلاع رسانی شفاف، سالم و دقیق است که با وجود خبرنگاران متعهد و اخلاق مدار میسر می‌شود.
اینجانب ضمن تبریک و قدردانی ویژه از خبرنگاران تلاش گری که با همراهی خود، یار و یاور دانشگاه ها درعرصه خدمت رسانی به میهن اسلامی بوده اند، امیدوارم با تداوم همکاری ها و تعاملات سازنده شاهد ایفای نقش موثرتر دانشگاه درعرصه های علمی، پژوهشی و اقتصادی کشور باشیم.
توفیق و سلامتی شما طلایه‌داران عرصه آگاهی و تمامی عزیزان را در انجام رسالت آگاهی بخشی، شفاف سازی و ارتقای سطح فرهنگی جامعه، از درگاه ایزد متعال مسئلت دارم.