پیام تبریک سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان به مناسبت فرارسیدن سال جدید تحصیلی

۲۲ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۰ کد : ۷۰۴۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۱۰
دکترمحمد میرزایی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان به مناسبت فرارسیدن سال جدید تحصیلی پیام تبریکی خطاب به دانشجویان و دانشگاهیان صادر کرد . به گزارش روابط عمومی وزارت ع...
دکترمحمد میرزایی سرپرست دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته کرمان به مناسبت فرارسیدن  سال جدید تحصیلی پیام تبریکی خطاب به دانشجویان و دانشگاهیان صادر کرد .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن کامل این پیام بدین شرح است :
حمد وسپاس مخصوص خداوندی است که فرستادگانش را با کتاب و حکمت نازل کرد تابشریت را به کمال رهنمون شوند.
 شروع سال تحصیلی  فرصتی برای نوسازی و به سازی آرمان ها و تحقق نوگرائی در اندیشه هاست. این معنا چه زیبا در کلام حضرت امام خمینی (ره) متبلور گشت که فرمودند "دانشگاه مبداء همه تحولات است."، دانشگاه جایگاه معرفت کانون تولید دانش و زمینه ساز تمدن است.
 پیشرفت علمی در کنار حفظ هویت فرهنگی، تضمین‌کننده استقلال سیاسی، اقتصادی واجتماعی می‌باشد وبه حول و قوه الهی فرا رسیدن بهار علم و معرفت با رشد و بالندگی وتلاش چشمگیر جامعه دانشگاهی همراه خواهد بود.
 امید است این مجموعه نو پا نیز سهم خود را در این حرکت علمی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری (حفظه الله) به عنوان "اقتصاد وفرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" نامگذاری شده به انجام رساند.
اینجانب شروع سال تحصیلی را حضوردانشجویان عزیز، اساتید گرانقدر وکارکنان محترم دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته صمیمانه تبریک عرض می نمایم.
امیدوارم در سایه عنایات خداوند با همدلی و عزمی استوار در راه رسیدن به قله کمال علم و معرفت و در راه سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی و میهن عزیزمان منشاء خیرباشید.
توفیق روزافزون همراه با سلامتی و تندرستی یکایک شما را از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.