پیام تبریک رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای به مناسبت عیدسعیدفطر

۳۰ تیر ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۴ کد : ۷۰۳۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۳۲
دکترمسعودشفیعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای به مناسبت عیدسعید فطر پیام تبریکی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن پیام تبریک دکترشفیعی آمده است: خداوند بزرگ را شاکریم که توفیق درک ماه مبارک ...
دکترمسعودشفیعی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای به مناسبت عیدسعید فطر پیام تبریکی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درمتن پیام تبریک دکترشفیعی آمده است:
خداوند بزرگ را شاکریم که توفیق درک ماه مبارک رمضان و بهره مندی از فیوضات و معنویات این ماه شریف را بر ما ارزانی داشت. اگرچه فرازهای سوره مبارکه قدر و آیه (185) سوره بقره، بخشی از فضایل ماه رمضان را برمی شمارند، اما به حق درک همه  جلوه های عظمت و شکوه این ماه عزیز بر ما روشن و آشکار نیست و همچون دیگر جلوه های عبودیت و بندگی، بخش عمده ای از حقایق آن در پرده اسرارالهی نهفته و پنهان است.
اینجانب باعرض تبریک عیدسعیدفطر و آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، درماه تعالی بخش رمضان، آرزومندم که جامعه دانشگاهی کشور بتواند بیش از پیش، ازظرفیت های این ماه پرخیر و برکت، درجهت پیشبرد اهداف فرهنگی و گسترش و تعمیق مبانی و ارزش های الهی و اسلامی درسطح دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور بهره مند گردد.
خوشبختانه دربیست وششمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، به عنوان مهم ترین رویداد قرآنی کشور، بخش دانشگاهیان نمایشگاه، جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده و درسال های آتی ازاین ظرفیت می توان به نحو بهتر و شایسته تری بهره برداری کرد.
خاطرنشان می سازد دراین بخش، دانشگاه فنی و حرفه ای با نمایش قسمتی ازتوانمندی های خود درعرصه آفرینش های هنری با رویکرد قرآنی، عنوان غرفه برتر را به خود اختصاص داده و مورد تجلیل قرار گرفت.
از درگاه خداوند منان برای همه همکاران عزیزو خدوم در دانشگاه ها و مراکز پژوهشی سراسر کشور، سلامتی و توفیق روز افزون در کسب رضای الهی را خواهان و خواستارم.