پیام تبریک رئیس دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان به مناسبت آغاز سال تحصیلی 96-95

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۴:۵۳ کد : ۷۰۳۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۴۷۶
دکترسیدمنصور سید نژاد رئیس دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان به مناسبت آغاز سال تحصیلی 96-95 پیام تبریکی خطاب به جامعه دانشگاهی و دانشجویان صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپیام تبریک دکتر...
دکترسیدمنصور سید نژاد رئیس دانشگاه صنعتی خاتم الانبیای بهبهان به مناسبت آغاز سال تحصیلی 96-95 پیام تبریکی خطاب به جامعه دانشگاهی و دانشجویان صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپیام تبریک دکترسیدنژاد آمده است:
مفتخرم درحالی سال تحصیلی جدید را خدمت دانشجویان جدیدالورود و خانواده های گرامی آن ها، استادان و کارکنان ساعی دانشگاه تبریک عرض کنم که همزمانی اش را با عید بزرگ غدیر و ولایت امام علی (ع) جشن می گیریم.
همچنین با گرام ی داشت یاد شهدای عزیز، بویژه شهدای هشت سال دفاع مقدس، شهدای دانشجو و شهیدان عرصه علم و دانش که هر قطره خون شان ضامن امنیت، رفاه، آزادی و آبادی این خاک مقدس شده را رهرو خواهیم بود.
 امید آن می رود که سال تحصیلی جدید را با توکل بر خداوند منان و مدد از امیرمومنان با قدرت، پشتکار و اتحاد آغاز کرده و گام های مؤثر، مصمم و استواری در جهت نیل به اهداف متعالی نظام اسلامی برداشته و موجبات شکوفایی و بالندگی علمی و فرهنگی کشور را بیش از پیش فراهم آوریم.