پیام تبریک رئیس دانشگاه جهرم به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

۳۱ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۴:۴۸ کد : ۷۰۳۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۳۹۴
دکترمسعود نادریان جهرمی رئیس دانشگاه جهرم به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و ورود دانشجویان جدید پیامی صادرکرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپیام تبریک دکترنادریان آمده است: آغازسال تحصیلی جدی...
دکترمسعود نادریان جهرمی رئیس دانشگاه جهرم به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و ورود دانشجویان جدید پیامی صادرکرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، درپیام تبریک دکترنادریان آمده است:
 آغازسال تحصیلی جدید را به همه دانشگاهیان، تلاش گران عرصه علم و دانش و فرهنگ، بویژه دانشجویان ورودی جدید که به تازگی به خانواده سرافراز دانشگاه جهرم پیوسته اند، صمیمانه تبریک عرض می کنم و امیدوارم به فضل الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) سال تحصیلی جدید توأم با رشد و بالندگی درتمام عرصه های علمی و فرهنگی باشد.
تقارن شروع سال تحصیلی با دهه امامت و ولایت و هفته شکوهمند دفاع مقدس را به فال نیک گرفته و با گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان، با آرمان های امام راحل(ره) و منویات مقام معظم رهبری و آرمان های شهدای گرانقدر تجدید میثاق کرده و درجهت تبلور اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.
دراین آغازین روزهای خجسته سال تحصیلی از شما دانشجویان عزیز انتظارمی رود با اتکال به خداوند متعال و با تأسی به رهنمودهای مقام معظم رهبری، استوارتر و با نشاط تر از قبل در رسیدن به مدارج بالای علمی و معنوی در مسیر رونق و شکوفایی تولید علم و دانش با شتاب بیشتری حرکت کرده و در پرتو سیاست ها و برنامه های دولت اعتدال و تدبیر درتحقق اهداف متعالی و سازنده میهن اسلامی  گام بردارید .
درپایان با استعانت از خداوند متعال، برای کلیه دانشجویان، اعضای هیئت علمی و همه کارکنان دلسوز و تلاش گر دانشگاه جهرم، آرزوی توفیق روزافزون درتمامی عرصه ها خواستارم.