پنجمین نشست مدیران و کارشناسان روابط عمومی‌های منطقه 5 برگزار شد

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ | ۲۱:۰۶ کد : ۷۰۰۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۰
پنجمین نشست مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه‌های کردستان، ایلام، کرمانشاه و لرستان در دانشگاه کردستان برگزار شدبه گزارش خبرنگار روابط عمومی وزارت علوم،  در این نشست مهندس حسینی ، مشاور عالی...
پنجمین نشست مدیران و کارشناسان روابط عمومی‌های منطقه 5 برگزار شد
پنجمین نشست مدیران و کارشناسان روابط عمومی دانشگاه‌های کردستان، ایلام، کرمانشاه و لرستان در دانشگاه کردستان برگزار شد
به گزارش خبرنگار روابط عمومی وزارت علوم،  در این نشست مهندس حسینی ، مشاور عالی و مدیر حوزه ریاست  دانشگاه کردستان در سخنانی کار روابط عمومی ها را تخصصی و بسیار پیچیده عنوان کرد و گفت: برای معرفی صحیح دانشگاه‌ها شناخت جامعه که همان شناخت افکار عمومی و الگوهای فرهنگی حاکم برآن است ضرورت دارد و برای رسیدن به موفقیت در روابط عمومی باید از جامعه و الگوهای جامعه شناخت داشته باشیم .
 وی در ادامه ضرورت امروز دانشگاه‌ها را معرفی صحیح توسط روابط عمومی ها دانست و تاکید کرد: در شرایط کنونی روابط عمومی ها علاوه بر ایفای نقش منطقه ای و ملی باید نقش فراملی خود را نیز انجام دهند و
وی در پایان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این نشست در دانشگاه کردستان برای روابط عمومی های منطقه آرزوی موفقیت کرد.
سپس فرهاد فتاحی دبیر روابط عمومی‌های دانشگاه‌ها و پارک‌های علم‌و فناوری منطقه 5 ضمن تشکر از میزبانی دانشگاه کردستان برای این نشست گفت: مدیران محترم روابط عمومی برای هفته دولت و نشان دادن ظرفیت‌های آموزش عالی و دستاوردهای دولت تدبیر و امید برنامه ریزی مناسب داشته باشند.
دبیر منطقه 5 با اشاره به اهمیت نشست‌ها افزود: نشست‌های برگزار شده در منطقه در سطح مناسبی برگزار می شوند که با برگزاری کارگاه‌ها از بار علمی هم برخوردار می شوند و موجب افزایش آگاهی همکاران در حوزه فعالیت‌های روابط عمومی می شود.
فتاحی با تأکید بر نیاز سنجی در برگزاری کارگاه‌ها خاطر نشان کرد: کارگاه‌های آینده با توجه به نیاز روابط عمومی‌های منطقه به صورت عملی برگزار خواهند شد.
گفتنی است در این نشست دو کارگاه آموزشی نیز توسط دانشگاه کردستان برگزار شد و مدیران و کارشناسان رواوابط عمومی‌های منطقه 5 به بحث و تبادل نظر پیرامون فعالیت‌های آیند در دانشگاه‌ها و منطقه پرداختند.