پنجمین جشنواره تجلیل ازدانشجویان برگزیده دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد

۱۶ اسفند ۱۳۹۴ | ۰۹:۱۸ کد : ۶۹۸۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۷۱
پنجمین جشنواره تجلیل از دانشجویان برگزیده و استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی اصفهان با تجلیل از 234 دانشجوی برگزیده در بخش های مختلف برگزار شد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این آئین رئیس دانشگاه...
پنجمین جشنواره تجلیل از دانشجویان برگزیده و استعدادهای درخشان دانشگاه صنعتی اصفهان با تجلیل از 234 دانشجوی برگزیده در بخش های مختلف برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این آئین رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان گفت: ممکن است تجهیزات، امکانات و منابع طبیعی برای هرکشوری ارزش محسوب شود، اما ارزش و سرمایه اصلی در هر کشور نیروی انسانی و سرمایه اجتماعی است.
دکتر سید محمود مدرس هاشمی افزود: در این بین دانشجویان از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند، چرا که هم در لحظه فعلی و هم در آینده کشور مؤثراند و کشور را خواهند ساخت.
وی با بیان این که هر کاری که در دانشگاه انجام می‌شود و هرگونه امکانات و فعالیت های آموزشی، پژوهشی و اداری که در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد برای رشد آن ها است تصریح کرد: انتظار داریم که دانشجویان عزیز از این فرصت استفاده کرده تا استعدادهای خود را در راه رشد کشور شکوفا و به ثمر برسانند.
دکترمدرس هاشمی با انتقاد از عدم توفیق در اجرای کرسی های آزاد اندیشی در سال گذشته در دانشگاه صنعتی اصفهان، افزود: با این وجود فعالیت های دیگری مانند راه‌اندازی مرکز نوآوری دانشگاه به منظور حمایت از طرح های دانشجویی با محوریت یک عضو هیئت علمی انجام شده است که ساختمان این مرکز نیز در آینده افتتاح خواهد شد.
در این جشنواره از 234 دانشجوی برگزیده، در بخش های استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، رتبه‌های ممتاز کنکور کارشناسی سال 94، رتبه‌های برتر المپیادهای علمی دانشجویی کشور، دانشجویان رتبه‌های تک رقمی کنکور کارشناسی ارشد در سال 94، دانشجویان برتر ورزشی در سطح منطقه و کشوری و دانشجویان دارای مقام در مسابقات علمی داخلی و بین‌المللی، تقدیر شد.
گفتنی است تجلیل از خانواده دانشجوی شهید سید مهدی مدرس (دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان) و اجرای برنامه های هنری، از دیگر بخش های پنجمین جشنواره تجلیل ازدانشجویان برگزیده دانشگاه صنعتی اصفهان بود.