پژوهشگاه تربیت بدنی و فدراسیون جانبازان تفاهم نامه همکاری امضا کردند

۱۹ دی ۱۳۹۴ | ۱۳:۰۵ کد : ۶۹۳۵ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۹۶
نشست امضای تفاهم نامه مشترک همکاری میان فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان و پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در محل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان برگزارشد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در...
نشست امضای تفاهم نامه مشترک همکاری میان فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان و پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در محل فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دراین نشست دکتررضا قراخانلو رئیس پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی و محمود خسروی وفا رئیس فدراسیون جانبازان و معلولان  با همراهی جمعی از مسئولان درخصوص حوزه های مشترک همکاری میان این دو نهاد و نیز تفاهم نامه ای که با هدف تقویت پژوهش و تحقیقات در زمینه‌های علمی، آموزشی، قهرمانی و همگانی تنظیم شده، تبادل نظر کردند .
دکترقراخانلو برضرورت توسعه پژوهش‌های آکادمیک و نظام مند کردن آنها، انجام مطالعات موردی به جهت شناسایی راه حل ها و برطرف کردن تنگناها، ارائه پیشنهادات اجرایی و کاربردی، برگزاری سمینارها و همایش های ملی و بین المللی در حوزه ورزش جانبازان و معلولان تاکید کرد.
دکترخسروی وفا نیزدر سخنانی خاطرنشان کرد: بین بدنه اجرایی و بدنه دانشگاه همواره یک فاصله وجود داشته و باید تلاش شود که این فاصله پر شود. ظرفیت های خوبی در هر دو طرف وجود دارد که با استفاده از تجربیات متقابل می توان به دستاوردهای قابل توجهی رسید و با بهره مندی از ظرفیت های علمی موجود درسیستم دانشگاه و اساتید، به توسعه و غنای هرچه بیشتر ورزش جانبازان و معلولان کمک کرد.
گفتنی است درپایان این نشست، تفاهم نامه مشترک همکاری توسط روسای فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان و پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی به امضا رسید.