وزیر علوم از دانشگاه فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی بازدید کرد

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۲۷ کد : ۶۹۱۱۵ اخبار برگزیده اخبار ستادی
تعداد بازدید:۴۸۰
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در ادامه برنامه های خود به استان خراسان رضوی، از دانشگاه فنی و حرفه ای این استان و مرکز رشد دانشکده فنی شهید منتظری بازدید کرد.
وزیر علوم از دانشگاه فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی بازدید کرد

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر محمد علی زلفی گل در جمع روسای دانشگاه‌های بزرگ سطح استان خراسان رضوی و دانشکده های فنی و حرفه ای این استان بر اهمیت ویژه آموزش های فنی و حرفه ای در سطح دانشگاهی و تربیت تکنسین برای حل مشکلات کشور تاکید کرد.

وی خطاب به مدیران این شعبه دانشگاه حرفه ای افزود: در کنار اعتبارات دولتی برای پیشرفت برنامه های خود و تکمیل پروژه های عمرانی از ظرفیت خیرین آموزش عالی استان خراسان رضوی استفاده کنید.

دکتر خاتمی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان خراسان رضوی نیز ضمن خیر مقدم به دکتر زلفی گل و میهمانان کشوری و استانی به قدمت دانشگاه فنی و حرفه ای در سطح کشور، توانمندی و ظرفیت اساتید و دانشجویان بویژه مرکز رشد دانشکده ها فنی و حرفه ای اشاره کرد و خواهان توجه بیشتر برای استفاده بیشتر از این ظرفیت ها شد.

گفتنی است دکتر ضابط سرپرست دانشگاه فردوسی مشهد و چند تن از مدیران وزارت علوم، دکتر زلفی گل را در این بازدید همراهی می کردند.


( ۵ )