انتخاب مشاور مرکز مشاوره دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان به عنوان مشاور نمونه دانشگاه‌های منطقه ۱۰ کشور

۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۰۸:۴۷ کد : ۶۹۰۶۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۷
سی و سومین گردهمایی سالیانه رؤسای مراکز مشاوره دانشگاه‌های سراسر کشور با حضور دکتر داداش‌پور معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان و دکتر نعیمی مدیر کل دفتر مشاوره و سلامت این سازمان به میزبانی دانشگاه شیراز برگزار شد.
انتخاب مشاور مرکز مشاوره دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان به عنوان مشاور نمونه دانشگاه‌های منطقه ۱۰ کشور

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان، در این آیین، در بخش معرفی مشاور نمونه و فعال مناطق ده‌گانه کشور، دکتر پوریا یزدی‌زاده از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان به عنوان مشاور نمونه دانشگاه‌های منطقه ده کشور (استان خوزستان) برگزیده و با اهدای نشان حامی و لوح سپاس، از وی تجلیل به عمل آمد.

در لوحی که به مناسبت کسب این موفقیت از سوی دکتر داداش‌پور و دکتر نعیمی به دکتر یزدی‌زاده مشاور مرکز مشاوره دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان تقدیم شده، آمده است:

" کوشش در جهت اعتلای شاخص‌های سلامت روانی اجتماعی و ارائه خدمت روان‌شناختی به جمعیت دانشجویی در زمره فعالیت‌های ارزشمند، تعالی‌بخش و توسعه‌دهنده‌ی جامعه است. فعالیت‌هایی که بی‌تردید نقش سازنده‌ای در مسیر رشد و توسعه دارد و زمینه را برای افزایش سبک زندگی سالم دانشجویی و شاخص‌های توسعه انسانی فراهم می‌کند.

ضمن ارج‌نهادن به تلاش‌های شما در چنین روند توسعه‌نگری، بدین‌وسیله از زحمات بی‌شائبه و ذی‌قیمت جنابعالی به‌عنوان مشاور نمونه منطقه ده در سال ۱۴۰۰ کمال امتنان را داریم.

ضمن آرزوی توفیق روزافزون، ماندگاری و افتخارآفرینی برای تمامی جوانان شایسته این سرزمین را از خداوند متعال خواستاریم."

 

 

 

کلید واژه ها: دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان