رئیس پارک علم و فناوری همدان:

رفع مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان اولویت پارک علم و فناوری همدان است

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۵:۰۲ کد : ۶۹۰۰۸ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۱۳۵
دکتر مجید کزازی، در جلسه با فرماندار و روسای ادارات و مدیران شرکت‌های دانش بنیان ملایر، با اشاره به شعار سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرینی گفت: حمایت از شرکت‌های دانش بنیان به رونق اقتصاد مبتنی بر دانش کمک می‌کند.
رفع مشکلات شرکت‌های دانش‌بنیان اولویت پارک علم و فناوری همدان است

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری همدان، دکتر کزازی همدان با حضور در جلسه ای که به ریاست فرماندار ویژه شهرستان ملایر روسای ادارات و مدیران عامل شرکت‌های دانش بنیان شهرستان، که در محل فرمانداری ملایربرگزار شده بود، برنامه‌های راهبردی پارک علم و فناوری جهت رفع مشکلات و چالش‌های پیش روی فعالیت شرکت‌های دانش بنیان و رونق اقتصاد مبتنی بر دانش در شهرستان را برشمرد.

رئیس پارک علم و فناوری همدان در این جلسه با تاکید بر نقش شرکت‌های دانش بنیان در رونق اقتصاد مبتنی بر دانش گفت: با توجه به شعار سال می باید تمام ادارات اجرایی مرتبط با فعالیت شرکت‌های دانش بنیان توجه ویژه ای در حمایت از این شرکت‌ها داشته باشند.

وی افزود: در مرکز استان نیز برنامه‌های گسترده‌ای برای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان ترتیب داده ایم و مشارکت بنیاد برکت و ستاد اجرای فرمان حضرت امام رحمت الله یکی از این اقدامات است و شهرستان ملایر با ظرفیت خود در این حوزه می‌تواند سهم به سزایی از این تسهیلات و حمایت های بنیاد برکت بهره مند گردد.

گفتنی است در پایان مقرر شد تا کلیه مشکلات و چالش‌های واحدهای فناور و شرکت‌های دانش بنیان در کارگروه اقتصاد دانش بنیان شهرستان ملایر و کمیته های شش‌گانه بررسی شود.

کلید واژه ها: اقتصاد مبتنی دانش رونق اقتصاد مبتنی دانش پارک علم و فناوری همدان


( ۱ )