حضور فعال انتشار پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۴:۵۹ کد : ۶۸۹۸۴ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۱۳۳
انتشارات پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در «سی و سومین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران» (همزمان در بخش حضوری و مجازی)، با ارئه آخرین کتب منتشر شده در حوزه علوم ورزشی مشارکت دارد.
حضور فعال انتشار پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی در سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی، نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ازتاریخ ۲۱ الی ۳۱ اردیبهشت ماه سال جاری با شعار " با کتاب سلامتیم"، به صورت حضوری و همچنین با امکان خرید آنلاین در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران در حال برگزاری است.

بر اساس این گزارش، «انتشارات پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» نیز همچون دوره‌های گذشته، در این دوره از نمایشگاه حضوری فعال داشته و تمامی آثار منتشر شده خود در حوزه علوم ورزشی را با تخفیف ویژه به دوست‌داران کتب ورزشی در سراسر کشور، ارائه می‌کند.

خرید حضوری

علاقه‌مندان می‌توانند جهت بهره‌مندی از تخفیف ۱۵ درصدی تمامی کتب، در ایام برگزاری نمایشگاه به صورت حضوری به محل غرفه انتشارات پژوهشگاه تربیت بدنی به نشانی: تهران، خیابان شهید بهشتی، روبروی خیابان میرعماد، مصلای بزرگ امام خمینی (ره)، سالن کتب دانشگاهی، غرفه شماره ۱۶۵ (غرفه پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی) از تاریخ ۲۱ الی ۳۱ اردیبهشت ماه، از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۲۰:۰۰ مراجعه کنند.

خرید آنلاین

جهت خرید کتب انتشارات پژوهشگاه تربیت بدنی (چاپ سال‌های ۱۳۹۱ الی ۱۴۰۰) به صورت غیرحضوری نیز می‌بایست به آدرس لینک https://b2n.ir/t55795 مراجعه و یا اینجا را کلیک نمائید. قابل توجه است، سفارش خرید در این نمایشگاه در تاریخ ۲۱ لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه، به صورت ۲۴ ساعته امکان پذیر و ملاک قیمت کتاب، مبلغ درج شده در سبد خرید، (پس از اعمال ۱۰ درصد تخفیف) است.

دریافت بن کتاب (ویژه خرید آنلاین)

جهت خرید بن کتاب (ویژه دانشجویان، طلاب، اساتید دانشگاه و اعضای هیأت علمی)، ضروری است به سامانه بن کتاب به نشانی https://bon.tibf.ir مراجعه و بن‌های دریافتی، صرفاً جهت خرید آنلاین و غیرحضوری، قابل استفاده می‌باشند.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خرید مجازی کتب نمایشگاه، نحوه ارسال آثار به آدرس لینک https://book.icfi.ir مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۰۹۸۹۸ تماس حاصل نمایند.

گفتنی است، به دلیل مقررات فروش حضوری در نمایشگاه فقط کتاب‌های سال ۱۳۹۷ به بعد عرضه می‌شود.

کلید واژه ها: پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی انتشارات پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی


( ۱ )