پذیرش دانشجو مجازی در دانشگاه تبریز

۲۶ مهر ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۸ کد : ۶۸۷۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۲۷۳
دانشگاه تبریز در مقطع کارشناسی ارشد برای نیمسال دوم تحصیلی 94-93، به صورت مجازی اقدام به پذیرش دانشجو می کند .به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد تقی اعلمی ، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی ...
دانشگاه تبریز در مقطع کارشناسی ارشد برای نیمسال دوم تحصیلی 94-93، به صورت مجازی اقدام به پذیرش دانشجو می کند .
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد تقی اعلمی ، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز با اعلام این خبر گفت: برای نخستین بار توسط مرکز آموزش های آزاد و مجازی این دانشگاه در سه رشته مهندسی کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی و رباتیک، مهندسی پلاسما و فتونیک در مقطع کارشناسی ارشد از طریق سازمان سنجش دانشجو پذیرش شده است.
وی افزود: این دانشجویان از نیمسال دوم تحصیلی 94-93، فعالیت آموزشی و علمی خود را آغاز خواهند کرد.
وی، در ادامه با بیان اینکه مدیریت آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه تبریز از اواسط سال 1390 فعالیت رسمی خود را جهت ارتقا ی سطح علمی دانشجویان و برگزاری دوره های آزاد آغاز کرده است، تصریح کرد: در طول این مدت چندین دوره آموزشی آزاد و تک پودمان برای سازمان های دولتی و همچنین چندین ترم متوالی درس مجازی برای دانشجویان این دانشگاه برگزار کرده است.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز با اشاره به برنامه های آینده این مرکز گفت: برگزاری دوره های آموزشی آزاد مانند آموزش زبان های خارجی، دوره های تخصصی و عمومی کامپیوتر، مدیریت و ... به صورت حضوری و آزاد از دیگر برنامه های در دست اجراست که اطلاعات آن متعاقبا اعلام خواهد شد..
 

( ۳ )