پذیرش بدون آزمون دانشجوی استعداد درخشان در مقطع دکتری در دانشگاه تبریز

۱۹ خرداد ۱۳۹۴ | ۱۴:۲۴ کد : ۶۸۶۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۵۶
دانشگاه تبریز، برای سال تحصیلی 95-94 به صورت بدون آزمون در مقطع دکتری، در 76 رشته و گرایش، دانشجوی استعداد درخشان پذیرش می‌کند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی...
 
دانشگاه تبریز، برای سال تحصیلی 95-94 به صورت بدون آزمون در مقطع دکتری، در 76 رشته و گرایش، دانشجوی استعداد درخشان پذیرش می‌کند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم،  معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز با اعلام این خبر گفت: بر اساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری، مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، این دانشگاه اقدام به پذیرش دانشجو نموده است. دکتر محمدتقی اعلمی افزود: برابر ابلاغیه وزارت علوم، 20 درصد پذیرش و ظرفیت دوره، به استعدادهای درخشان اختصاص یافته است که در صورت اخذ امتیازات لازم، 10 درصد از میان متقاضیان نخبه مربوط به داخل دانشگاه تبریز و 10 درصد از بین متقاضیان فارغ التحصیل یا دانشجویان دانشگاه های دیگر، بالغ بر 100 نفر پذیرفته خواهند شد.
وی بررسی سوابق تحصیلی، ارزیابی مدارک و انجام مصاحبه علمی را از جمله شرایط پذیرش دانشجو در این دانشگاه عنوان کرد.
اعلمی اضافه کرد: حائزین شرایط می توانند درخواست خود را با تکمیل فرم ها و مدارک، تا آخر وقت ادرای 11 تیر ماه 1394 به آدرس تبریز، دانشگاه تبریز، گروه حمایت از استعدادهای درخشان (مستقر در ساختمان کتابخانه مرکزی) ،کد پستی 5166616471 ارسال کنند.

( ۲ )