با محوریت اجرای طرح جهاد فناوری شهید فخری زاده با شعار هر پایگاه مقاومت یک سنگر دانش بنیان صورت گرفت؛

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و فرماندهی سپاه قمر بنی هاشم استان

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۲۰ کد : ۶۸۵۸۲ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۱۵۲
پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و فرماندهی سپاه قمر بنی هاشم استان، با محوریت اجرای طرح جهاد فناوری شهید فخری زاده با شعار هر پایگاه مقاومت یک سنگر دانش بنیان تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و فرماندهی سپاه قمر بنی هاشم استان

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیای، دکتر پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری، با تقدیر از اهتمام ویژه فرماندهی سپاه قمر بنی هاشم استان به موضوع دانش بنیان، همراهی و همکاری همه سازمان‌ها را در جهت تحقق شعار سال ضروری دانست.

وی عقد تفاهم نامه همکاری با موضوع اجرای طرح جهاد فناوری شهید فخری زاده با شعار هر پایگاه مقاومت یک سنگر دانش بنیان را گامی لازم و مهم به منظور توسعه زیست بوم فناوری در دور افتاده ترین نقاط استان معرفی کرد.

دکتر پیرعلی با تاکید بر حضور نیروی انسانی مستعد در قرارگاه های علمی پایگاه های بسیج این طرح را فرصتی برای فرهنگ سازی و ایجاد شرکت های فنار و دانش بنیان جدید در سطح استان دانست.

در این نشست سرتیپ دوم پاسدار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) با اشاره به استقرار مراکز رشد در سپاه بر لزوم همکاری کارشناسان و مدیران پارک علم و فناوری به منظور ارائه خدمات مشاوره و راهبری به واحدهای فناور مستقر در این مراکز تاکید کرد.

در ادامه این جلسه از طرح جهاد فناوری شهید فخری زاده رونمایی و تفاهم‌نامه اجرای طرح فی ما بین " سپاه حضرت قمر بنی هاشم (ع) " و "پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری" منعقد شد. از اهداف این طرح می توان به توسعه فرهنگ کارآفرینی فناورانه و ارتقای سطح ایده پردازی و فناوری در اقشار بسیج و همکاری جهت تقویت زیست بوم فناوری و دانش بنیان استان اشاره کرد.

کلید واژه ها: پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری شهید فخری زاده دانش بنیان