پذیرش 157 مقاله در سومین کنفرانس هیدروژن و پیل سوختی

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۲:۳۰ کد : ۶۸۵۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۹۲۸
دکتر الیاسی دبیر سومین کنفرانس هیدروژن و پیل سوختی اظهار داشت: سازمان پژوهش های عملی و صنعتی ایران طی روزهای 22 و 23 اردیبهشت 94 میزبان سومین کنفرانس هیدروژن و پیل سوختی است. به گزارش روا...
دکتر الیاسی دبیر سومین کنفرانس هیدروژن و پیل سوختی اظهار داشت:  سازمان پژوهش های عملی و صنعتی ایران طی روزهای 22 و 23 اردیبهشت 94 میزبان سومین کنفرانس هیدروژن و پیل سوختی است.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر الیاسی افزود: از کل مقالات دریافت شده در دبیرخانه کنفرانس، در مجموع 157 مقاله پذیرفته ‌شده که به‌صورت سخنرانی و پوستر ارائه خواهد شد.
 وی یادآور شد: از دیگر برنامه‌های این کنفرانس برگزاری شش کارگاه آموزشی، دو سخنرانی کلیدی و یک نشست تخصصی در زمینه چالش و راهبردهای توسعه فناوری هیدروژن و پیل سوختی است.
 دکتر الیاسی اظهار داشت: همزمان با برگزاری سومین کنفرانس هیدروژن و پیل سوختی، نمایشگاهی از دستاوردهای علمی و فنی و صنعتی در زمینه هیدروژن و پیل سوختی برپا می‌شود.
 دبیر سومین کنفرانس هیدروژن و پیل سوختی با اشاره به برنامه‌های درنظر گرفته‌شده برای مراسم اختتامیه تصریح کرد: روز چهارشنبه 24 اردیبهشت در مراسم اختتامیه از برگزیدگان پایان‌نامه‌های دانشجویی در حوزه هیدروژن و پیل سوختی قدردانی به عمل می‌آید.
 وی افزود: از دیگر برنامه‌های بخش برگزیدگان‌، قدردانی از مترجمان و مولفان کتب چاپ‌شده در زمینه هیدروژن و پیل سوختی، قدردانی از یک نفر از پیش‌کسوتان، پژوهشگران و یک مرکز پژوهش و فناوری است.
 دکتر الیاسی افزود: امید است که برگزاری این کنفرانس بتواند به گسترش فناوری انرژی پاک هیدروژن در کشور کمک کند.