پذیرش 10 واحد فناور در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

۱۵ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۴ کد : ۶۸۵۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۱۷
معاون پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از پذیرش 10 واحد فناور جدید در این پارک خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، داود معروفی معاون پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ، با اعلام این خبر گفت: این وا...
معاون پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از پذیرش 10 واحد فناور جدید در این پارک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، داود معروفی معاون پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان ، با اعلام این خبر گفت: این واحدها در جلسات کمیته پذیرش و ارزیابی پذیرفته شده و فعالیت خود را آغاز کرده‌اند.
وی افزود: تعداد پنج واحد در مرکز رشد فناوری و مابقی هم در پارک علم و فناوری دانشگاه پذیرفته شده‌اند.
معروفی ادامه داد: واحد تحقیق و توسعه شرکت تجیران، شرکت توسعه فناوری ربات صنعتی هیوا، شرکت طنین توسعه پارس، شرکت بازرسی فنی پارس آزمای جامع کومش و توسعه فناوری‌های سبز بهساز واحدهای پذیرفته شده در پارک علم و فناوری هستند.
وی اظهار کرد: طرح ساخت دستگاه پاتیل تمیزکن، طرح تولید نانو سیالات پایه اکسیدی، طرح دستگاه کله پاک کنی، طرح احیا و تجاری سازی هنرهای سنتی منطقه با استفاده از طراحی کاربردی نوین و طرح نقشه جغرافیایی برای نابینایان هم واحدهای پذیرفته شده در مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان هستند.
گفتنی است پارک علم و فناوری سمنان ، با ارائه خدمات حمایتی از واحدهای نوپای فعال در زمینه‌های مختلف که اهداف اقتصادی مبتنی بر دانش و فن دارند، پشتیبانی و امکان تعامل آنها با سایر مراکز را فراهم می‌کند.