پذیرش 10 واحد فناور در پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان

۱۵ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۱:۳۸ کد : ۶۸۵۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۵۲۱
معاون پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از پذیرش 10 واحد فناور جدید در این پارک خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، داود معروفی با اعلام این خبر گفت : این واحدها در جلسات کمیته پذیرش و ارزیابی ...
معاون پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از پذیرش 10 واحد فناور جدید در این پارک خبر داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، داود معروفی با اعلام این خبر گفت : این واحدها در جلسات کمیته پذیرش و ارزیابی پذیرفته و فعالیت خود را آغاز کرده اند.
معاون پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان افزود : تعداد 5 واحد در مرکز رشد فناوری و مابقی هم در پارک علم و فناوری دانشگاه پذیرفته شده اند.
داود معروفی افزود : واحد تحقیق و توسعه شرکت تجیران، شرکت توسعه فناوری ربات صنعتی هیوا ، شرکت طنین توسعه پارس، شرکت بازرسی فنی پارس آزمای جامع کومش و توسعه فناوری های سبز بهساز واحدهای پذیرفته شده در پارک علم و فناوری هستند .
وی اظهار داشت : طرح ساخت دستگاه پاتیل تمیزکن ، طرح تولید نانو سیالات پایه اکسیدی ، طرح دستگاه کله پاک کنی ، طرح احیا و تجاری سازی هنرهای سنتی منطقه با استفاده از طراحی کاربردی نوین و طرح نقشه جغرافیایی برای نابینایان هم واحدهای پذیرفته شده در مرکز رشد فناوری دانشگاه سمنان هستند.
معروفی گفت : پارک علم و فناوری، با ارائه خدمات حمایتی از واحدهای نوپای فعال در زمینه های مختلف که اهداف اقتصادی مبتنی بر دانش و فن دارند پشتیبانی می کندو امکان گردآوری و تعامل با سایر مراکز را فراهم می سازد.