پبام سرپرست دانشگاه زنجان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور

۲۹ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۶ کد : ۶۸۴۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۰۸
دکتر خلیل جمشیدی سرپرست دانشگاه زنجان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور پیامی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: آغاز سال تحصیلی 94-...
دکتر خلیل جمشیدی سرپرست دانشگاه زنجان به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور پیامی صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این پیام آمده است: آغاز سال تحصیلی 94-93 را که مصادف است با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره‏ شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی به اساتید، دانشجویان و کارمندان تبریک و تهنیت گفته و پیوستن  دانشجویان جدیدالورود را به کاروان دانش، فرهنگ و تحقیق گرامی می ‏داریم.
انتظار می رود دانشجویان که عزیزترین سرمایه ‏های امروز و فردای کشور هستند و جهانیان با مشاهده موفقیت‏ های افتخارآمیز آنان در صحنه‏ های مسابقات علمی و المپیادها با دیده تحیّر و تحسین به ایشان می‏ نگرند، آنگونه که سزاوار و شایسته ایران و ایرانی است در راه تحصیل دانش، کسب تجربه و توانایی در خلاقیت برای اعتلای ایران عزیز گام های ارزنده بردارند و این مهم عملی نیست مگر با تلاش ‏های علمی و فعالیت ‏های سازنده و مشارکت همگانی. بر این باورم که جوانان پرشور، در امر اداره دانشگاه و رفع مشکلات آن، با طرح نظرات و پیشنهادهای مؤثر خود می‏ توانند مسئولان دانشگاه را در ایفای وظیفه مهم فراهم آوردن بسترهای مناسب رشد و توسعه یاری کنند.
بدیهی است اساتید دلسوز و گرانقدر و کارکنان شریف و زحمتکش دانشگاه با درک ارزش اقدامات و خدمات خود، همچون گذشته سعی خواهند کرد تا در محیطی که مؤثرترین و ارزنده‏ترین مبانی توسعه کشور در آن شکل می‏گیرد خدمت کنند و در راه این امر مقدس با تمام مشکلات و نارسائی‏های موجود ساخته و محیطی پر از نشاط و بالندگی را برای عزیزان دانشجو فراهم آورند.
در خاتمه توجه خود و همگان را به تحقق بیش از پیش دو اصل حرمت دانشگاه و دانشگاهی و آموزش مبتنی بر پژوهش با هدف پرورش خلاقیت‏ها معطوف می‏دارد.