با هدف بررسی شعار سال انجام شد؛

نشست مشترک پارک علم و فناوری و اداره کل ثبت اسناد و املاک

۳۰ فروردین ۱۴۰۱ | ۰۸:۳۴ کد : ۶۸۳۳۲ دستاوردهای پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری
تعداد بازدید:۲۹۷
نحوه صدور سند ثبتی برای زمین های قابل واگذاری در پردیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری بررسی شد.
نشست مشترک پارک علم و فناوری و اداره کل ثبت اسناد و املاک

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری، در این نشست رئیس پارک علم و فناوری با تشریح وضعیت زیست‌بوم فناوری استان به چالش‌های بر سر راه شرکت‌های مستقر در بحث ثبت شرکت و در مواردی تغییر سهام اعضای شرکت‌ها که گاهاً موجب انحلال برخی از شرکت‌ها می‌شود پرداخت و خواستار ارائه راهکار در این زمینه شد.

وی در بخشی از صحبت‌های خود با اشاره به احداث پردیس پارک علم و فناوری استان و واگذاری اراضی به شرکت‌های دانش بنیان و فناور مستقر در خصوص صدور سند ثبتی برای زمین‌های قابل واگذاری مطالبی را مطرح کرد.

در ادامه سلیمان مدیر کل اداره ثبت اسناد و املاک نبود ارتباط سازنده و مناسب میان دستگاه‌ها را دلیل اصلی این عدم هماهنگی دانست و گفت: در برخی موارد قوانین اجازه استفاده از محصولات تولید داخل را نمی‌دهد.

وی توجه به تولیدات شرکت‌های دانش بنیان و فناور را موجب به کاهش مهاجرت نخبگان و کاهش نگاه متولیان امر به خارج از کشور دانست.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک آمادگی کامل خود را در راستای حمایت و حل مشکلات شرکت‌ها در زمینه ثبت و صدور سندهای مربوط به اراضی واگذ شده به شرکت‌های دانش بنیان و فناور اعلام کرد.

کلید واژه ها: سال تولید دانش بنیان اشتغال آفرین پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری