پایان مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال، والیبال و بسکتبال دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر

۰۴ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۴:۳۲ کد : ۶۸۳۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۷۲
رقابت های مرحله مقدماتی رشته های فوتبال، والیبال و بسکتبال با شناخت چهره تیم های راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پایان چهارمین روز برگزاری ا...
پایان مرحله مقدماتی مسابقات فوتبال، والیبال و بسکتبال دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر
رقابت های مرحله مقدماتی رشته های فوتبال، والیبال و بسکتبال با شناخت چهره تیم های راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پایان چهارمین روز برگزاری المپیاد که با میزبانی دانشگاه شهیدبهشتی در جریان است 8 تیم راه یافته به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات مشخص شدند.
براساس این گزارش در رشته فوتبال دانشگاه های شهیدبهشتی ، اصفهان، مازندران، غیرانتفاعی شمال، تهران، پیام نور تهران، فردوسی مشهد و لرستان جواز حضور در مرحله بعد را بدست آوردند.
همچنین در رشته والیبال دانشگاه های خوارزمی، شهرکرد، ارومیه، علمی کاربردی فارس، کاشان، شهیدباهنر کرمان، علم و صنعت ایران به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات راه یافتند.
گفتنی است در رشته بسکتبال دانشگاه های شاهرود، صنعتی شریف، تهران، خلیج فارس، شهید بهشتی، صنعتی اصفهان، فنی حرفه ای خراسان و پیان نور تهران موفق به صعود به مرحله یک چهارم نهایی مسابقات شدند.