پایان سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) از حریم فاطمی تا حریم رضوی در دانشگاه صنعتی قم

۳۰ آبان ۱۳۹۴ | ۱۲:۰۹ کد : ۶۸۲۷ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۸۹۱
سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) از حریم فاطمی تا حریم رضوی،به میزبانی دانشگاه صنعتی قم با تقدیر از آثار برگزیده در سالن همایش های شهید آخوندی دانشگاه صنعتی قم به کار خود پایان داد.به گزارش روا...
پایان سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) از حریم فاطمی تا حریم رضوی در دانشگاه صنعتی قم
سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) از حریم فاطمی تا حریم رضوی،به میزبانی دانشگاه صنعتی قم با تقدیر از آثار برگزیده در سالن همایش های شهید آخوندی دانشگاه صنعتی قم به کار خود پایان داد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، رئیس دانشگاه صنعتی قم در اختتامیه همایش حریم فاطمی تا حریم رضوی با اشاره به اینکه ایرانیان به خادم امام رضا (ع) معروف هستند گفت: مردم ایران ارادت خاصی به امام رضا (ع) دارند، از همین رو همیشه در تلاش هستند خدمتگزار زائران این امام رئوف باشند و امسال خانواده دانشگاه صنعتی قم با توفیق میزبانی در این جشنواره  با عشق و ارادت هر چه تمام خدمتگزار امام رضا (ع) در زمینه ارتقای فرهنگ رضوی بوده است.
دکتربهرام خوشنویسان با اشاره به اینکه بخش دلنوشته‌های همایش حریم فاطمی تا حریم رضوی بسیار تاثیر گذار بوده اضافه کرد:  با توجه به اینکه این جشنواره به این صورت در سراسر کشور برای نخستین بار  در دانشگاه صنعتی قم  برگزار شد، تمام تلاش ما این بوده است که این جشنواره همراه با تاثیرات معنوی و شناخت جنبه های مختلف فرهنگ رضوی باشد.
عباس  دلیر مدیر فرهنگی دانشگاه صنعتی قم و دبیر این جشنواره اظهار داشت: دانشگاه صنعتی قم کار خود را در این جشنواره در سه بخش مقاله، کلیپ و دل نوشته با موضوع حریم فاطمی تا حریم رضوی آغاز کرد .
 تشکیل دبیرخانه، صدور احکام، برگزاری جلسه های متعدد و اطلاع رسانی از طریق پورتال دانشگاه و رسانه های مختلف و همچنین توزیع پوستر در بین  معاونت های فرهنگی دانشگاه های کشور بخشی از اقدامات انجام شده  در این جشنواره به شمار می آید.
گفتنی است در پایان نیز از برگزیدگان با اهدای جوایز و تندیس تقدیر به عمل آمد و همچنین برگزیدگان از دوم تا چهارم آذرماه به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.