پایان رقابت های تنیس روی میز المپیاد ورزشی دانشجویان پسر با قهرمانی دانشگاه یزد

۰۴ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۳ کد : ۶۸۲۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۴۲۶
رقابت های تنیس روی میز دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر با قهرمانی تیم دانشگاه یزد به پایان رسید. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پایان رقابت های تیمی تنیس روی میز که با شرکت 16 تیم برگ...
پایان رقابت های تنیس روی میز المپیاد ورزشی دانشجویان پسر با قهرمانی دانشگاه یزد
رقابت های تنیس روی میز دوازدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر با قهرمانی تیم دانشگاه یزد به پایان رسید.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در پایان رقابت های تیمی تنیس روی میز که با شرکت 16 تیم برگزار شد در رقابت فینال، تیم دانشگاه یزد با شکست تیم دانشگاه اصفهان ضمن کسب عنوان قهرمانی، کاپ این مسابقات را از آن خود کرد و تیم دانشگاه اصفهان به عنوان نایب قهرمانی مسابقات دست یافت.
در این رقابت ها، تیم دانشگاه های تهران و پیام نور اصفهان مشترکاَ به مقام سوم رسیدند.
همچنین در بخش انفرادی که با حضور57 بازیکن در غالب 20 تیم برگزار شد در پایان رقابت های فینال محمد امین حنطه از دانشگاه کاشان صاحب مدال طلا شد، افشین نوروزی از دانشگاه تهران مدال نقره را بر گردن آویخت و مهیار عسگری از دانشگاه جامع علمی کاربردی مرکزی و حامد افکاریان از دانشگاه شهید مدنی به طور مشترک مدال برنز را بدست آوردند.
در بخش دوبل که با شرکت 23 زوج دوبل دانشگاهی به شیوه حذفی برگزار شد، رسول یوسفان و مرتضی ملک نیا از دانشگاه اصفهان بر سکوی قهرمانی ایستادند، محمود شمس و مهدی زمانی از دانشگاه پیام نور اصفهان نایب قهرمان شدند و مصطفی نور محمد زاده و محمود صالح از دانشگاه یزد و علیرضا رهبر و صادق قربان حسینی از دانشگاه بوعلی سینا همدان  به طور مشترک در جایگاه سوم ایستادند.