پانزدهمین شاخه مرکزمنطقه ای اطلاع رسانی علوم وفناوری (RICeST) دردانشگاه شهید باهنر کرمان افتتاح شد

۲۳ آبان ۱۳۹۴ | ۱۲:۲۶ کد : ۶۸۱۴ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۳۱۰
تاسیس شاخه مرکز منطقه ای دردانشگاه شهید باهنرکرمان با حضور معاونان پژوهشی مرکزمنطقه ای و دانشگاه شهیدباهنر کرمان و جمعی از استادان و مسئولان این دو موسسه جهت دسترسی این دانشگاه به مدارک علمی موجود درم...
تاسیس شاخه مرکز منطقه ای دردانشگاه شهید باهنرکرمان با حضور معاونان پژوهشی مرکزمنطقه ای و دانشگاه شهیدباهنر کرمان و جمعی از استادان و مسئولان این دو موسسه جهت دسترسی این دانشگاه به مدارک علمی موجود درمرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (RICeST) انجام شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، براساس تفاهم نامه منعقد شده، از این پس دانشگاه شهیدباهنر کرمان همچون سایر شاخه های مرکز منطقه ای درکشور، دسترسی وسیع بدون محدودیت به متن کامل مقالات الکترونیکی فارسی، مقالات الکترونیکی عربی، مقالات کنفرانس ها، اطلاعات کتاب شناختی و متن کامل برخی از پایان نامه های فارسی و انگلیسی و محتوای پایگاه های موضوعی موجود در وب سایت مرکز منطقه ای را خواهند داشت.
تاسیس شاخه های مرکز منطقه ای به منظور ترویج و گسترش علم در اقصی نقاط کشور انجام می گیرد که بنا به درخواست دانشگاه ها انجام می پذیرد.
گفتنی است شاخه های مرکز منطقه ای منابع علمی را به صورت رایگان دردسترس دانشجویان، اعضای هیئت علمی دانشگاه مربوطه و سایر کاربران که نیازهای اطلاعاتی دارند قرارمی دهند.