بیست و یکمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود

۲۶ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۰ کد : ۶۷۵۳ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۰۴۱
بیست و یکمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران با همکاری انجمن شیمی ایران 23 تا 25 اسفند در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر ناهید پوررضا دبیر کنفرانس شیمی تجزیه ایر...
بیست و یکمین کنفرانس شیمی تجزیه ایران با همکاری انجمن شیمی ایران 23 تا 25 اسفند در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، دکتر ناهید پوررضا دبیر کنفرانس شیمی تجزیه ایران این گردهمایی علمی را فرصتی برای ارائه آخرین دستاوردهای پژوهشی در زمینه شیمی تجزیه و برقراری ارتباط علمی بین پژوهشگران، نهادهای دانشگاه و صنعت دانست و اظهار کرد: بیش از 600 مقاله در محورهای اسپکتروسکپی تجزیه ای، الکتروشیمی تجزیه ای، روش های جداسازی، نانو شیمی، کمومتریکس، شیمی تجزیه و محیط زیست و شیمی تجزیه و صنعت از طریق دبیرخانه همایش دریافت و بررسی شده است.
وی افزود: کمیته علمی کنفرانس شیمی تجزیه ایران پس از داوری و ارزیابی مقالات دریافتی، 38 مقاله را به صورت سخنرانی و 487 مقاله به صورت پوستری را برای ارائه توسط محققان مورد تایید و پذیرش قرار داد.
عضو هیئت علمی دانشکده علوم دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: مقالات ارسال شده به دبیرخانه کنفرانس از دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و صنایع مختلف، دانشجویان تحصیلات تکمیلی و محققان این حوزه تهیه شده است.
پوررضا ادامه داد: برگزاری 8 کارگاه آموزشی و غرفه های نمایشگاهی با حضور صاحبان صنایع و شرکت ها از جمله بخش های جنبی این کنفرانس علمی به شمار می رود

( ۱ )