بیست و دومین نشست کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور برگزار شد

۲۸ آذر ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۹ کد : ۶۷۴۵ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۹۳
بیست و دومین نشست کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور به ریاست دکتر محمدسعید تسلیمی قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این نشست دکتر ابوالفضل...
بیست و دومین نشست کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور برگزار شد
بیست و دومین نشست کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور به ریاست دکتر محمدسعید تسلیمی قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این نشست دکتر ابوالفضل خوش منش رئیس مرکز هماهنگی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآن کشور از «نشست تخصصی توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی؛ وضعیت، برنامه ها و افق پیش رو» خبر داد و گفت: این کمیسیون در راستای توسعه تعامل ستاد با صفوف اجرایی و سیاستگذاری و برنامه ریزی مشارکت جویانه مبتنی بر هم اندیشی با ذینفعان،  این نشست را با حضور مدیران ارشد، مدیران گروه‌های علوم قرآن و حدیث سراسر کشور و صاحب‌نظران مطالعات میان رشته ای قرآن، 23 دی ماه سال جاری برگزار می‌کند.
همچنین در این نشست دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم و رئیس کارگروه توسعه پژوهش قرآنی، دکتر مجتبی شریعتی نیاسر رئیس کارگروه توسعه آموزش عالی قرآنی و دکتر حسین سالار آملی قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل و رئیس مرکز همکاری های علمی بین المللی گزارشی از آخرین وضعیت اجرای برنامه‌های ملی و بین المللی مصوب کمیسیون را ارائه کردند.
گفتنی است در این نشست آیین‌نامه مدیریت برنامه‌های ملی پژوهشی و آموزش عالی قرآنی در سال 94 و دستورالعمل تکمیل آیین نامه‌های نظام پژوهشی و آموزش عالی قرآنی در ارتقای تعاملات علمی بین المللی قرآنی نیز مورد بحث و بررسی قرار گرفت.