بیانیه مشترک نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره )

۲۴ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۴:۰۸ کد : ۶۷۱۶ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۵۲
در آستانه فرارسیدن یوم الله ٢٢ بهمن ماه، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) بیانیه مشترکی صادر کردند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این بیانیه آمده است: یوم الل...
در آستانه فرارسیدن یوم الله ٢٢ بهمن ماه، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) بیانیه مشترکی صادر کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این بیانیه آمده است:
یوم الله 22 بهمن فرصتی است گرانقدر برای به نمایش گذاشتن عزت و وحدت ملتی که هم‌پیمان و متحد شده تا با حمایت از اصول و ارزش های اسلامی – انقلابی و با حضور پرشکوه خود موجب دلگرمی و امید آفرینی در دل تمامی حق طلبان و عدالت خواهان عالم و یأس و ناامیدی دشمنان و بدخواهان اسلام و ایران شوند.
پیروزی انقلاب اسلامی محصول ایمان مخلصانه ملت به پیشگاه حضرت حق و رهروی صادقانه مردم از رهبری حکیمانه امام امت بود و استمرار آن نیز جز در سایه اخلاص به درگاه احدیت و تبعیت از ولایت حاصل نخواهد شد. تجربه قریب به چهار دهه، ایستادگی موفقت‌آمیز رویارویی امت با زورگویی‌ها و فشارهای همه جانبه آمریکا و متحدانش، همگان را به این باور رساند که یک ملت متحد، مقتدر و دارای عزم راسخ، می‌تواند با همه دشمنی های مستکبران و صهیونیزم بین الملل بر همه خصومت‌ها و عنادها چیره آید و پیشرفت‌های همه جانبه کشور را بویژه در عرصه های علمی،فناوری، هسته ای و صنایع دفاعی در مسیر رشد و عدالت به بهترین شکل به پیش ببرد و این وعده الهی است که: «وَ لَیَنصُرَنَّ اللَّهُ مَن یَنصُرُهُ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِىٌّ عَزِیزٌ».
امروز آرزوی دیرینه امام که صدور معنوی انقلاب اسلامی بود، به بار نشسته و آزادگان جهان با الهام از اندیشه‌های بلند انقلاب، استکبار جهانی و مزدورانشان را در سراسر گیتی به چالش کشانده‌اند و تناقض رفتارهای مدعیان دموکراسی و حقوق بشر را آشکار ساخته‌اند. اینک شمیم روح‌نواز بیداری و آگاهی و بصیرت در سرتاسر دنیا مشام آزادگان و ستم‌دیدگان را نوازش می‌دهد تا آنجا که سیاه‌پیشگان سلطه‌طلب و صهیونیسم بین الملل، چونان انسان‌های وحشت‌زده و خزان‌دیده در تلاشند تا عطر جان‌نواز و انسان‌ساز انقلاب اسلامی در جهان تکثیر نشود.
یوم‌الله ۲۲ بهمن نماد آمادگی و حضور ملّت ایران در صحنه دفاع از اسلام و انقلاب است و امسال نیز با توجه به حساسیت‌های بین‌المللی، منطقه‌ای و داخلی، استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) با حضور پرشور خود در راهپیمایی این روز بزرگ الهی، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های متعالی بنیان‌گذار مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای سر افراز و افتخار آفرین و بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌ا..العظمی خامنه ای (مدّظلّه‌العالی) آمادگی خود را برای حفظ و تقویت استقلال همه جانبه ایران اسلامی اعلام می دارد.