بیانیه رییس دانشگاه کاشان به مناسبت راهپیمایی روز قدس و حمایت از مردم و کودکان غزه

۳۰ تیر ۱۳۹۳ | ۱۶:۰۷ کد : ۶۷۰۰ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۱۴۲۹
دکتر عباس زراعت سرپرست دانشگاه کاشان به مناسبت فرا رسیدن روز قدس بیانیه ای صادر کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این بیانیه آمده است:روز قدس، روز ایستادگی مستضعفان عالم علیه مستکبران و روز...
دکتر عباس زراعت سرپرست دانشگاه کاشان به مناسبت فرا رسیدن روز قدس بیانیه ای صادر کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در این بیانیه آمده است:روز قدس، روز ایستادگی مستضعفان عالم علیه مستکبران و روز فریاد مظلومیت ملتی است که با خون فرزندان خود پرده از چهره کریه صهیونیست جنایتکار، آمریکا و هم پیمانان آنها برداشت و ادعاهای مزورانه دموکراسی و حقوق بشر در خصوص انسان دوستی را پوچ و بی معنا جلوه داد.
بدون تردید تعیین روز جهانی قدس از سوی حضرت امام خمینی (ره) را باید به عنوان نقطه عطفی در رهبری حکیمانه آن پیرفرزانه در جهان اسلام و ودیعه ای ارزشمند از سوی خداوند به انقلاب اسلامی و مردم مسلمان وستمدیده جهان قلمداد کرد.
حملات بی‌رحمانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه در شرایطی به وقوع می‌پیوندد که سوریه و عراق در معرض تهاجم وحشیانه گروه‌های تکفیری از جمله داعش قرار گرفته‌اند و رژیم اشغالگر قدس با سواستفاده از این شرایط با حملات هوایی به ساکنان بی‌دفاع غزه، صد‌ها زن و کودک را قتل عام نموده و هزاران نفر را نیز زخمی کرده است.
اینجانب به نمایندگی از دانشگاهیان دانشگاه کاشان در آستانه روز جهانی قدس، جنایت اشغالگران و حامیان غربی آنان را محکوم کرده و رجاء واثق دارم جامعه دانشگاهی یک بار دیگر ضمن تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز جمعه، همگام با مردم خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس شرکت کرده و لرزه بر اندام پوشالی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی انداخته و موجب دلگرمی و قوت قلب مبارزان فلسطینی خواهند شد.