بیانیه دانشگاهیان دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت یوم الله سیزده آبان

۱۳ آبان ۱۳۹۴ | ۱۰:۳۵ کد : ۶۶۶۸ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۶۹۲
دانشگاهیان دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت یوم الله سیزده آبان بیانیه‌ای صادر کردند. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این بیانیه آمده است: سیزده آبان روز بصیرت و درک عمیق روحیه استکبارستیزی م...
دانشگاهیان دانشگاه جامع علمی کاربردی به مناسبت یوم الله سیزده آبان بیانیه‌ای صادر کردند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، در متن این بیانیه آمده است:
سیزده آبان روز بصیرت و درک عمیق روحیه استکبارستیزی ملت شریف ایران اسلامی است. روزی که شاهد غربت و مظلومیت امام جبهه حق بود و مقاومت خونین و فداکارانه امت و نیز شاهد ذلت دشمنان آن امام فرزانه به دست مریدان و شاگردان پر شور و انقلابیش. این روز بزرگ و استثنایی بیانگر سر برکشیدن جبهه حق و برهم خوردن تمامی موازنه های استعماری است.
سیزده آبان فرارسید تا دگرباره فریاد استکبار ستیزی ملت غیور و نستوه ایران اسلامی در فضای بی عدالتی جهان معاصر طنین انداز گردد. فریادی که همواره با شجاعت و شهامت  به ملت‌های مظلوم و ستمدیده جهان می گوید  هرگاه جبهه حق استقامت و فداکاری کند، جبهه باطل هرکه و هرچه  و با هر حجم در برابر آن تاب نخواهد آورد و مجبور به عقب نشینی خواهد شد.
دانشگاه جامع علمی کاربردی به عنوان مولود انقلاب اسلامی، قدردان و شکرگزار این نعمت بزرگ الهی است و تنها راه عزت و سربلندی را تمسک به اسلام ناب محمدی، تلاش و مجاهدت یکپارچه و استغنا از بیگانگان و تسلیم نشدن در برابر ترفندها و تحمیلات استکباری و در راس آن امریکا می داند .