به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد؛

شصت و نهمین گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود

۰۶ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۱:۱۱ کد : ۶۶۵۱۴ اخبار ستادی
تعداد بازدید:۸۴۴
شصت و نهمین گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی سراسر کشور با رویکرد از سرگیری آموزش حضوری دانشگاه‌ها با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در روزهای ۱۴ و ۱۵ بهمن ماه سال جاری به میزبانی دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.
شصت و نهمین گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار می‌شود

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان امور دانشجویان، دکتر اردوان ارژنگ معاون امور دانشجویان داخل سازمان گفت: با توجه به اعلام از سرگیری آموزش حضوری در دانشگاه‌ها برای ترم آینده به منظور هماهنگی معاونین دانشجویی دانشگاه‌ها برای حضور دانشجویان گردهمایی معاونان دانشجویی دانشگاه‌ها با با حضور دکتر محمد علی زلفی گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛ دکتر هاشم داداش‌پور معاون وزیر و رئیس سازمان امور دانشجویان، دکتر گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان، مدیران سازمان و سایر مسئولان در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می‌شود.

وی گفت: در این گردهمایی که به مدت دو روز برگزار می‌شود، مسائل، اهداف و سیاست‌های حوزه دانشجویی آخرین تحولات و اقدامات صورت گرفته در این حوزه را مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

وی افزود: در این گردهمایی دو روزه معاونین دانشجویی در ۹ کارگروه‌های تخصصی با رویکرد از سرگیری آموزش حضوری دانشجویان شرکت خواهند کرد و پیشنهادات و نظران مورد بحث و بررسی قرار می‌دهند.

ارژنگ در خصوص عناوین کار گروه‌ها عنوان کرد: - کارگروه وام و خوابگاه - کارگروه بررسی مشکلات دانشجویان شاهد و ایثارگر - کارگروه تربیت بدنی و ورزش - کارگروه بررسی چالش‌های شورای صنفی، شورای موارد خاص و شورای انضباطی، جشنواره دانشجوی نمونه -کارگروه تغذیه - کارگروه جذب دانشجویان غیرایرانی - کارگروه مشاوره و سلامت روان- کارگروه امکان سنجی سازمان دانشجویان استان / دانشگاه و کارگروه چالش‌های سیاسی- امنیتی بازگشایی دانشگاه کار گروهای هستند که در این همایش برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها: سازمان امور دانشجویان