بیانیه دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در محکومیت هتک حرمت به پیامبر اسلام

۲۹ دی ۱۳۹۳ | ۱۴:۱۱ کد : ۶۶۵۱ دستاوردهای دانشگاه ها
تعداد بازدید:۷۵۶
دانشگاهیان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) بیانیه ای صادر کردند.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن این پیام بدین شرح است.:استکبار جهانی به س...
دانشگاهیان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری در محکومیت هتک حرمت به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) بیانیه ای صادر کردند.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، متن این پیام بدین شرح است.:
استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا که نوعا در تمام میادین علمی، عقلی و منطقی در مقابل اسلام عزیز این دین کامل انسان ساز کم می آوردند و دستشان از استدلال منطقی و برهان علمی تهی بوده و هست به اهانت و هتاکی و سخره گرفتن این دین بی نظیر و بزرگان خاصه رسول اعظم صلی الله علیه وآله وسلم روی آوردند.
این بار نیز دست خیانت و توطئه صهیونیزم و استکبار جهانی از آستین نشریه ای سرسپرده به آنها بنام "شارلی ابدو" از فرانسه سر در آورده و به بهانه آزادی بیان به مقدسات بیش از یک میلیارد مسلمان توهین کردند و مدعیان دفاع از حقوق بشر بدیهی ترین حقوق انسان ها را که آزادی عقیده باشد زیر پا گذاشته و به جای دفاع از مسلمانان به حمایت متجاوزین بر خاسته اند.
تکرار این اقدامات شنیع طی سالهای متمادی بیانگر نهایت بی منطقی و جسارت و برنامه‌ریزی جدی ابرقدرتها برای مقابله با اسلام عزیز است.
ما دانشگاهیان علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری ضمن اعلام انزجار از این حرکت نفرت انگیز اهانت به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص)، همراهی همیشگی خود با حرکت مسلمین عالم، علیه استکبار جهانی به رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی) را اعلام می داریم.